Automobil, snubní prstýnek nebo dovolená zdarma? Ano, je to možné! Herní platforma  RedCrox vám umožní vyhrát díky  správnému tipu na výsledky sportovních utkání, reality show atd. 

Jde o 100% CashBack v hodnotě účtenky za nákup v některé z partnerských prodejen, kterými jsou např.Dr. Max, Velká Vína, Kasa.cz a mnoho dalších.

Stačí, když  na stránkách RedCrox.com zaregistrujete účtenku a tipnete si na výsledek  vybrané události. Pokud bude váš tip správný, pak získáte zpět  100% hotovost za nákup uvedený na účtence.

Počet účtenek , které vložíte, není přitom omezen.

Projekt založil se svou manželkou v roce 2013 Stephen John Alexander Flanagan, MBA, Founder and CEO,  všestranný podnikatel a člen představenstva několika soukromých společností. Stephen Flanagan  pochází z Irska, žil v USA a nyní dlouhodobě pobývá v Praze. Jako vizionář v oblasti herního průmyslu a sportů se  v České republice proslavil především  v oblasti golfu. Prestižní magazín Golf Digest C & S ho v roce 2009 označil za nejvlivnějšího muže českého golfu a zařadil jej do svého výročního přehledu Top 50.

V současnosti  působí RedCrox kromě České republiky také na několika trzích Evropské unie. V letošním roce plánuje expanzi do USA, Ruska, Polska, Indie a Austrálie.

 http://www.RedCrox.com

Written by Trendy Age