Hrajte s námi o pět rodinných vstupenek na Stezku v oblacích v Dolní Moravě!

Relax & sport resort Dolní Morava koncem roku otevřel Stezku v oblacích, která je v Evropě ojedinělou stavbou. Je postavená v nadmořské výšce 1116 metrů a měří 55 metrů. Ze samého vrcholu tak mohou návštěvníci pozorovat dechberoucí výhledy na celý masiv Králického Sněžníku s malebným údolím řeky Moravy, v dálce pak i hlavní hřeben Jeseníků, Suchý vrch a Krkonoše. Díky Stezce v oblacích můžete zažít intenzivní pocit pobytu ve výšce, kam se lidská noha jen tak nepodívá.

Dolni Morava - Stezka v oblacích 3

Spoustu nových poznatků o mracích a okolístezky se dozvíte z informačních tabulí. Po cestě si můžete netradičně odpočinout v síti nebo hnízdech. Dolů se za příznivého počasí dostanete 101 metrů dlouhým tobogánem s okénky. Někteří i pro cestu zpět volili dřevěnou cestu, kterou si vyšlápli nahoru. Ta je vhodná i pro kočárky a invalidní vozíky.

Dolni Morava - Stezka v oblacích-zapad slunceStezka do oblak je unikátní stavba, která nákladem desítek milionů korun ze soukromých zdrojů vyrostla za necelých osm měsíců podle návrhu architekta Zdeňka Fránka, děkana FUA TU v Liberci. Její nepravidelný tvar byl inspirován chaotickým letem nočního motýla.

Stezka je otevřená celoročně, každý den a vstupné pro dospělého činí 190 korun a pro děti 120 korun. Jedna jízda tobogánem přijde na 50 korun, rodinná vstupenka pro dva dospělé a maximálně tři děti je za 650 Kč.

www.dolnimorava.cz

 

Dolni MoravaRodinná vstupenka, o kterou právě soutěžíte, zahrnuje jízdu lanovkou tam i zpět a vstup na stezku.

Soutěžní otázka: Poblíž které chaty stojí Stezka v oblacích na Dolní Moravě?

 

Nápovědu najdete zde: https://trendy-age.cz/vzhuru-do-oblak/

 

Na odpovědi se těšíme na adrese info@trendy-age.cz do 12.7.

Vyhrává každá 79. správná odpověď do vyčerpání zásob.

Dolni Morava - Stezka v oblacích

 

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Na Stezku v oblacích se podívají Jakub Borovička, Jan Bohuněk, Adam Vaněček, Alžběta Nová a Michal Černý.

Written by Trendy Age