Baví vás cestovat po světě? Usnadněte si to s produkty značky Pelt, konkrétně s power bankou a páskem s patentovanou sponou, kterou nemusíte odepínat ani při letištní kontrole! Obojí můžete vyhrát v naší soutěži.

 

1Značka PELT Fashion and Accessories byla založena v Rakousku v roce 2008 a rychle se stala populární evropskou módní značkou. Výrobky jsou zhotoveny z recyklovaných materiálů a přesto jsou vysoce kvalitní, inovativní a moderní.
PELT doplňky jsou odolné proti UV záření, voděodolné a stálobarevné. Jsou skvělé jako doplněk ke sportovnímu oblečení nebo formálnímu oděvu, ale i na golf, vodní sporty, běh či cvičení.
Tyto produkty používá například mistr světa a olympijský vítěz ve sjezdovém lyžování Stephan Eberharter, vítězka European PGA Golf Tour Nicole Gergely, rakouský hokejový tým a mnoho dalších.

IMG_6714Od 15. ledna 2016 se pro české zálazníky otevřel i první specializovaný obchod s produkty PELT v České republice. Na eshopu naleznete nejen pásky PELT Original a PELT Stitch, ale i další produkty, jako například řadu tašek/kabelek z produktové linie „Pimp my Bag!“, které jsou 100% z recyklovatelných materiálů.

Mezi oblíbené produkty patří i Powerbank Speaker, zařízení 3 v 1! Poslouchejte hudbu, sledujte videa a dobíjejte svůj smartphone! Kapacita 4000 mAh ve spojení s atraktviním designem, který se vejde do každé kabelky nebo kapsy kalhot, udělá z PELT Powerbank Speaker vašeho společníka pro každý den!

 

Pokud chcete vyhrát Powerbank Speaker a originální pásek značky Pelt, zde je soutěžní otázka:

Kde v Praze najdete showroom Pelt?

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 29.2.

Vyhrává 120. a 360. správná odpověď.

Nápovědu najdete zde: http://www.pelt-shop.cz

 

Soutěž je ukončena, děkujeme za vaše odpovědi. Výhra putuje k Evě Malé a Janu Procházkovi.

Written by Trendy Age