Zapojte se do nové soutěže, v níž můžete vyhrát jednu ze tří velkých kazet plných nejrůznějších čajů a k tomu navíc jarní bylinkovou směs Detox! 

Tea moment_Ahmad tea_box2

Ahmad Tea London byl založen v Londýně Ahmadem Afsharem už téměř před třiceti lety a od té doby nabízí svým spokojeným zákazníkům po celém světě pestrou paletu černých, zelených, ale i ovocných čajů, ze které si vybere opravdu každý. Řada oblíbených zelených čajů vychází z klasické plné chuti přes osvědčené ovocné příchutě až ke zcela překvapivým a originálním kombinacím. Neváhejte je vyzkoušet! Budete velmi mile překvapeni. Ahmad Tea London nabízí své čaje v té nejvyšší kvalitě a každý šálek se pro vás stane mimořádným zážitkem.

Jarní únava je pojem, který se v těchto měsících skloňuje ve všech pádech. Není ale divu – po zimě se opravdu máme nárok cítit poněkud nezdravě, vždyť naše tělo v uplynulém období ukládalo více tuků, měli jsme méně pohybu a naše strava také nejspíš nebyla bez hříchu. Náš organismus doslova volá po očistné kůře, rádi bychom se možná viděli i o několik kilogramů lehčí a o jiskru v oku bohatší…, jenže na složité detoxikační kůry zkrátka nemáme čas. Mají tyto řádky něco společného i s vaším životem? Pak je osvědčená bylinná směs20F 1366 Detox Vert Detox od Ahmad Tea London určena právě vám.

 

 

Pokud chcete vyhrát jednu ze tří velkých kazet čajů společně s bylinkovou směsí Detox, zde je soutěžní otázka:

Do kolika zemí vyváží Ahmad Tea své čaje?

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 19.4.

Jména výherců najdete zde 20.4, vyhrává 63. a 126. správná odpověď. 

www.ahmadtea.cz

 

Děkujeme vám za účast v soutěži, která je již uzavřena.

Ceny získávají Petra Zborníková z Rudolfova, Jana Černá z Prahy a Petr Němec z Plzně.

 

Written by Trendy Age