Lepší časy jsou právě teď! Zajděte si v Praze na poctivé pivo a luxusní tatarák a pochutnejte si. Trendem současné doby jsou různé bezlepkové a paleo diety, syrová strava a zdravý životní styl. Občas ale není nad to zajít si s přáteli na pořádný burger a dobré pivo.

Lepsi casy_interier 2

Pokud nehledáte pětihvězdičkovou restauraci s textilními ubrousky, ale dobře natočený půllitr a poctivý flák masa, vyzkoušejte Vršovice. Už dva roky tam sídlí restaurace Lepší časy.

Lepsi casy_Svickova Wellington, jemna bramborova kaseTahle hospoda je ideálním místem pro sledování sportovních zápasů. K tomu vám natočí Plzeň nebo Kozla a nabídnou skvělé jídlo. Určitě vyzkoušejte burgery v domácí bulce, čerstvou novinkou je „Čtvrtkilák se sýrem“. Nebo ochutnejte slavný „Tatarák Lepší časy“, který je namíchaný podle domácí receptury a podává se s křupavými topinkami z domácího chleba. Sázkou na jistotu je pak steak z hovězí svíčkové a rumpsteak. A pokud dostanete chuť jen na něco menšího k pivu, vsaďte na hospodskou klasiku – roastbeef s rozpečenou bagetou s bylinkovým máslem nebo domácí bramborové chipsy s bylinkovým a česnekovým dresingem. Jestli vám ještě zbyde místo, zakončete tuhle parádu sladkými minikoblížky s nugátovou a ovocnou náplní s omáčkou z lesního ovoce.

Lepsi casy_interier 3Restaurace nefunguje pouze večer, stavit se můžete i na výborná polední menu. Každý den si můžete vybrat z pěti různých variant, pochutnají si tu i vegetariáni. V restauraci se čas od času konají i zabijačkové hody nebo třeba steakové dny, tak nezapomeňte sledovat Facebook a webové stránky, abyste o všem včas věděli. Na stránkách najdete i aktuální nabídku poledního menu.

Jestli chcete s námi vyhrát jeden z voucherů v hodnotě 500 Kč, pošlete odpověď na soutěžní otázku:

Kde najdete restauraci Lepší časy?

Odpovědi posílejte na adresu info@trendy-age.cz do 24.5.

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Voucher získávají Vendula Novotná z Brna a Robert Rušar z Prahy 5 – Lipenců.

www.restauracelepsicasy.cz

 

Lepší časy

Interiér restaurace Lepší časy
Interiér restaurace Lepší časy
Salát z utopenců
Salát z utopenců
Hovězí na česneku se špenátem a domácímo knedlíky
Hovězí na česneku se špenátem a domácímo knedlíky

 

Written by Trendy Age