Eldorádo pro všechna roční období, to je díky své pohádkové poloze Sporthotel Ellmau. Tradiční hotel v klasickém tyrolském stylu na okraji malebného městečka Ellmau je skvělým startem pro objevování celého kraje. Přímo před hotelem začínají pohodlné turistické stezky, které vedou po krásných pastvinách nedotčenou přírodou k alpským vrcholům.

 

Sporthotel Ellmau in Tirol Suite Bergfeuer mit KaiserblickČtyřhvězdičkový hotel nabízí dvoulůžkové pokoje v tradičním tyrolském stylu a nově vybudované suity s moderním alpským designem. Pro ty, kteří dávají přednost apartmánům, nabízí hotel ve své blízkosti moderně vybavený apartmánový dům. Veškeré aktivity hotelu, jako je například vstup relaxačního centra Oáza smyslů, jsou obyvatelům apartmánů zároveň bezplatně k dispozici.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Venkovní bazén Sporthotelu Ellmau

Oáza smyslů: určitě se zastavte

Rozsáhlý wellness areál nabízí vše, nač si návstěvník může jenom pomyslet. Po dni nabitém sportem, pohybem a zážitky, není nic úžasnějšího, než odpočinek v saunách, aromatických a solných jeskyních, tepidariích a bio-saunách. Nechybí ani parní lázeň a vířivky. Dalším lákadlem je krytý i venkovní bazén s výhledem na impozantní horský masiv Wilder Kaiser. Vyzkoušet můžete i celou škálu masáží, od od klasických po orientální, ajurvédu, zábaly shiatsu a celou řadu dalších procedur. Kosmetické oddělení nabízí zkrášlovací programy a jednotlivé procedury s kosmetikou Maria Galland a Ligne St.Barth.

Vodopád v Kaiserspa

 

Císařské lázně Kaiserspa

Letos byl wellness areál rozšířen o Císařské lázně Kaiserspa, jejich design patří k nejkrásnějším v Rakousku. Zde si můžete vychutnat zasloužený odpočinek po náročné horské túře i po hře na golfovém hřišti, které začíná prakticky za hotelem. V těchto lázních na vás čeká pára, císařská sauna, příjemně teplý bazén s masážními tryskami a vodopádem, a všude hodně místa a lehátek pro odpočinek.

Terasa hotelu s výhledem na hřebeny

 

 

Tyrolské speciality i lahůdky mezinárodní kuchyně

při snídaních i večeřích je v restauracích hotelu Ellmau hodně rušno, ať již se usadíte uvnitř nebo na terase s výhledem na horské štíty. Mezinárodní tým stíhá skvěle a je možné si vybrat dobroty nejen z tradiční tyrolské kuchyně, ale také ochutnat specialty lehké a lahodné mezinárodní gastronomie. Všechny potraviny jsou čerstvé a do hotelu je dodávají především místní sedláci.

 

 

 

Jaro a léto v tyrolských Alpách: ani minuta na nudu nezbývá

000447_Klettern-am-Schleierwasserfall_TVB-Wilder-KaiserTěsně za hotelem začíná 27jamkové golfové hřiště. Fairwaye jsou široké a většinou jdete po rovince – golf v Alpách tedy nemusí vždy představovat vysokohorskou turistiku. Jestli ale právě ta je vaším koníčkem, můžete si do syta užít horolezectví, horské túry s průvodcem, nejrůznější kurzy, lezení v ledopádech, ledovcové safari a podobně.

Region má ideální předpoklady pro turistiku. Mezi lehkými trasami v údolí i náročnými stezkami si každý najde svůj turistický ráj – k dispozici je 400 km tratí.

Na úpatí Wilder Kaiser si můžete užít i kanoistiku. Zábava na vodě nabízí možnosti pro každého, od klidných plaveb krásným prostředím až ke skokům do vody z vysokých skalních stěn i raftingu na divoké vodě.

Jedinečný zážitek čeká i na paraglidisty, kdo jednou vyzkouší, stane se závislým!

 

www.sporthotel-ellmau.com

 

Sporthotel Ellmau

Noční pohled na hotel
Noční pohled na hotel
Posezení u venkovního bazénu
Posezení u venkovního bazénu
Pokoje jsou zařízeny v tirolském stylu
Pokoje jsou zařízeny v tirolském stylu
Vnitřní hotelový bazén
Vnitřní hotelový bazén
Vítejte v Císařských lázních
Vítejte v Císařských lázních

 

Written by Natascha Kames