Už jste vyzkoušeli poslechnout si knížku místo čtení? Jen tak si lehnout do trávy, odpočívat a nechat se strhnout příběhem, jenž podtrhují skvělé herecké výkony? Audioknihy můžete poslouchat kdekoliv. V autě na cestě nebo stojícím v dopravní zácpě, 
v pohybu, na cvičení, v kanceláři při práci,
 na pohovce v obývacím pokoji, 
nebo na lavičce v parku.
 Možnosti jsou nekonečné.

news-tituly

Na internetové adrese Audioteka.cz najdete audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. Audiotéka vznikla v říjnu 2011 a od té doby má ve své nabídce přes 2300 titulů mluveného slova. Na stránkách http://audioteka.cz si snadno můžete vybudovat vlastní sbírku audioknih – Poličku, ke které může přistupovat z mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

forbes-cerven-2015-duze

Mezi bestsellery audiotéky patří například Paganiniho smlouva od Larse Keplera, určitě vás zaujmou autentické výpovědi doživotně odsouzených vězňů v knize Doživotí od Luboše Xavera Veselého, najdete zde i některé z časopiseckých titulů, například každý měsíc nové vydání časopisu Forbes.

 

 

 

 

paganiniho-smlouva-duze

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte jeden ze tří titulů podle vlastního výběru!

Soutěžní zadání zní: Jmenujte alespoň jeden titul knihy, který vychází během tohoto června.

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 21.6., vyhrává každá 45. odpověď do vyčerpání zásob.

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Audioknihy získávají Jana Zoulová ze Slaného, Dana Gregorová z Krouny a Daniel Štecher z Opařan.

www.audioteka.cz

Written by Trendy Age