Chcete zhubnout, přestat kouřit nebo se poprat se s alergiemi či chronickými onemocněními? Začněte řešit své problémy, nejste na to sami! Možná to bude znít jako zaklínadlo, ale na pomoc může přijít metoda zvaná biorezonance, přesněji řečeno biorezonanční terapie BICOM.

shutterstock_19268182 (kopie)

 

Každý, kdo trpí nějakým dlouhodobým onemocněním, dobře ví, že jeho řešení a léčba je složitá. Moderní medicína sice dovede divy, ale na chronických nemocech si stale často láme zuby. Biorezonanční metoda BICOM je speciální diagnostický a terapeutický postup, jenž se však dovede dostat až k podstatě a řešit skutečné příčiny, které často zůstávají skryté.

Zátěž, která na nás ze všech stran dopadá, je obrovská. A výsledek někdy na sebe nenechá dlouho čekat, jindy se k problémům dopracováme mnoho let. Až jednou… je zle. Výsledkem je zablokování mechanismů, které chrání naše zdraví.

 

Podstata metody BICOM

_DSC2450

Biorezonanční metoda BICOM patří v České republice stejně jako třeba homeopatie či akupunktura do oblasti alternativní medicíny. Teoretické základy biorezonanční terapie se však potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v kvantové fyzice a v biofyzice. Podle poznatků kvantové fyziky každá látka, tedy i každá buňka, část těla, ale také viry, bakterie, pyly, toxiny či nikotin, vytváří elektromagnetické vlnění. Každá substance má podle své vlastnosti určitou typickou vlnovou délku nebo frekvenci se zcela individuální charakteristikou. Ta se označuje také jako frekvenční vzorek.

 

Když je v našem organismu vše v pořádku, buňky spolu komunikují tak, jak je třeba, a plní svůj úkol. Pokud se ale vmísí škodlivé látky, například viry či bakterie, komunikace vázne a nastává problém – více či méně zřetelný. Únava, pokles výkonu, posléze i organické změny.

Přístroj BICOM umí v mnoha případech zjistit, jaké zátěže mohou vést u pacientů ke konkrétním zdravotním poruchám a provést terapii odpovídajícími frekvenčními vzorky. Díky tomu se uvolní cesty pro obnovenou komunikaci mezi buňkami a dochází k uvolnění a vyloučení látek, které ji omezovaly.

Kam se obrátit?

Certifikovaný přístroj Bicom Optima, který umožňuje vyhledat v organismu virové, bakteriální a plísňové zátěže včetně těžkých kovů a dalších toxinů a testovat citlivost na alergeny a potraviny, najdete v terapeutickém centru Naturomed v Praze 1, Olivova 5.

_DSC2389

 

Koučka zdravého životního stylu centra Naturomed ing. Jana Peffková se intenzivně zabývá propojením životního stylu se zdravím. Zaměřuje se na detoxikaci organismu, pomáhá klientům ke změně životního stylu, aby našli svojí optimální fyzickou i emoční rovnováhu. Kromě mnoha seminářů a kurzů v této oblasti vystudovala obor alternativní medicíny v indické Kalkatě a absolovovala semináře biorezonanční terapie.

 

 

_DSC2399

 

Lukáš Bulín, M.D. (A.M.) je certifikovaný biorezonanční a detoxikační terapeut, homeopat, praktik alternativní medicíny. Alternativní medicíně se věnuje od roku 2002. Nejvíce ho zaujala tradiční čínská medicína a homeopatie, která vnímá lidské tělo jako celek a neřeší jednotlivé orgány samostatně. V praxi uplatňuje holistický přístup, hledá příčiny fyzické a psychické nerovnováhy a následné terapie navrhuje s ohledem na jedinečnost každého klienta.

 

 

Naturomed na stránkách Trendy Age

Když si buňky spolu povídají tak, jak mají         15.6.

Zatočte s alergiemi: sluneční a pylové              13.7.

Zhubněte jednou provžy                                    17.8.

Posílení imunity                                                 12.9.

Dobrá nálada i během podzimu                        16.10.

Antiageing: Nebojte se pohledu do zrcadla       14.11.

 

www.naturomed.cz

 

 

Written by Kateřina Novotná