Kde jinde můžete volně dýchat a být sami sebou, když ne doma? Provoňte svůj byt či dům unikátními vůněmi v podobě svíček, vonných tyčinek a interiérových parfémů z kolekce Private Collection, díky kterým si dopřejete maximální relaxaci a pocit luxusu. V bílé a černé variantě se zlatou pečetí propůjčí nová kolekce vašemu domovu přepychovou atmosféru.

Těšte se z každodenních radostí a propadněte elegantním svíčkám s obsahem sedmdesáti procent přírodního vosku. Vyberte si jedinečnou a komplexní vůni vetiveru, svěžího bergamotu, hřejivé ambry, citrusového kardamomu, sladkých fíků, vzácného agaru, dřevitého kadidla nebo exotických plodů goji. Dopřát si můžete klasickou velikost luxusní svíčky nebo výjimečnou XL variantu se třemi knoty pro sedmdesát hodin lahodné vůně.

Potěšte se voňavými tóny i bez nutnosti zapalovat svíčky. Takové pohodlí vám dopřejí vonné tyčinky v elegantních parfémových lahvích. Svému obývacímu pokoji, vstupní hale či koupelně můžete propůjčit vůni vetiveru, bergamotu, kadidla, ambry a fíků. Svým designovým vzhledem vonné tyčinky skvěle doladí váš interiérový dekor. Třetí variantou je rozprášit v místnosti interiérový parfém s vůní fíků, kardamomu nebo agaru ze vzácného stromu agarwood.

S námi můžete vyhrát jednu ze čtyř vonných svící Goji Berry. Goji Berry zvyšuje obranyschopnost a imunitu organismu. Zlepšuje krvetvorbu a má vliv na snižování krevního tlaku. Zvlhčuje plíce, čímž působí proti astmatu a některým druhům alergií. Může omezit rozšiřování lupénky a dalších kožních onemocnění. Posiluje zrak, uklidňuje podrážděné oči a zlepšuje ostrost vidění. Svíce hoří až 60 hodin.

Soutěžní otázka:

Jaký je český název plodu Goji Berry?

Odpovědi zasílejte na ifno@trendy-age.cz do 16. 9., vyhrává každá 35. odpověď do vyčerpání zásob.

www.rituals.cz

Written by Trendy Age