Noblesní budova hotelu Esplanade Spa & Golf Resort***** shlížející na slavné Mariánské Lázně v sobě ukrývá víc než jen luxusní ubytování. Maximální péče o relaxaci a wellness odpočinek se zde snoubí s rozsáhlým vybavením pro golf a dokonalým zázemím pro konference a svatby.

Honosné interiéry

Výstavní Hotel Esplanade Spa & Golf Resort byl dostavěn v roce 1911 a od té doby nabízí pobyt hostům v nádherných prostorách s nádechem zámeckých komnat. V nabídce 87 komfortních pokojů  najdou zájemci i 23 apartmá, a dokonce 2 mezonetová prezidentská apartmá Royal a Esplanade. Luxusní vybavení a individuálně nastavitelná klimatizace jsou samozřejmostí, stejně jako prostorné mramorové koupelny s hydromasážními vanami a sprchovými kouty.

Spa & Wellness

Už víc než sto let naplňuje hotel myšlenku vytváření dokonalých podmínek pro odpočinek a důkladnou relaxaci hostů. Bohatě vybavené Spa & Wellness centrum hotelu je láká širokou škálou léčebných procedur zaměřených nejen na relaxaci, ale také na hubnutí a zdravotní či jiné problémy. Nádherný bazén s výhledem do okolní krajiny i saunu a páru doplňuje v centru množství tradičních i méně obvyklých kúr. Zvlášť uvolňující jsou klasické a podvodní masáže, parafinové či slatinné zábaly. Využít lze ale též elektroléčbu, perličkové koupele a speciální kúry, jako jsou hydrojet, floating, presojet, thermojet. Přímo v hotelu rovněž sídlí salon thajských masáží s terapeutkami přímo z Thajska.

Zdraví a krása jedno jsou

Nezbytnou součástí péče o klienty jsou v Esplanade služby kosmetického salonu, kde se díky využití předních kosmetických značek mohou soustředit na podporu kožní detoxikace a omlazující a antistresové účinky kosmetických programů a zábalů. Návštěvnice salonu budou překvapeny i speciálními ošetřeními, mezi nimiž najdou např. anticelulitidní program z mořských řas, detoxikační bahenní zábal, zpevňující zábal a revitalizační zábal medově-mléčný.

 

 

Prvotřídní gastronomie

Nezapomenutelný zážitek z gastronomických kreací nabízí hotelová restaurace King Edward VII. s nabídkou archivních vín. Skvělé posezení s labužnickým zážitkem poskytuje ale i celoročně provozovaná zimní terasa s okouzlujícím výhledem na město, které se říká „Kolonáda“. V létě je navíc otevřena letní terasa s kapacitou 40 hostů.

Místo pro golfové nadšence

Příjemným zpestřením pobytu v Mariánských Lázních je golf. Hotel Esplanade dává dokonce ve svém plném označení jasně najevo, že je sportovně relaxační. A právě golfisté v něm najdou skvělé zázemí. Přímo v hotelovém areálu je k dispozici golfový simulátor FULL SWING PRO2 widescreen, Pitch & Putt tréninkové hřiště a devět venkovních putting greenů. Vedle toho mohou hosté využít služeb profesionálního golfového trenéra, zajištění greenfee a dopravy na golfová hřiště. Nejblíže je golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně a driving range. Dalších sedm 18 jamkových golfových hřišť je vzdáleno maximálně 30–45 minut jízdy autem.

Společenské akce

Hotel svou polohou v blízkosti lázeňského centra a zároveň v klidu vlastního přírodního areálu poskytuje vhodné prostředí nejen pro chvíle odpočinku, ale též pro pořádání významných společenských akcí. Ať už jde o obchodních setkání, firemních prezentaci, prostor pro tiskové konference, workshopy, semináře nebo rauty a konference, připraveny jsou nejen reprezentativní interiéry, ale i potřebná technika a přirozeně i catering.

Láskyplná péče pro zamilované

Mezi výjimečnými událostmi hodnými oslav v exklusivním prostředí hotelu zcela jistě dominuje jedinečné spojení dvou duší. Rozsáhlé zkušenosti s pořádáním skromnějších i velkolepých svatebních hostin vedly hotel k rozvinutí programu, jenž se novomanželským párům zvlášť pečlivě věnuje. Příkladem jsou novomanželská apartmá. Jejich elegance přímo vybízí k prožití romantických chvil na líbánkách nebo svatebních cestách. Nevšední atmosféru může dotvořit květinové aranžmá z čerstvých květin nebo dekorace z okvětních lístků růží. Líbánkám je také věnován speciální pobytový balíček.

 

http://www.espalade-marienbad.cz

Written by Jana Veselá