Chcete vyhrát jeden ze tří balíčků vína z Templářých sklepů? Každý z nich obsahuje bílé, růžové a červené víno 1248.

_etiketa-retail_ELITE_new-Svatovav (Unicode Encoding Conflict)Vinařské družstvo Templářské sklepy neustále pracuje na kvalitě svých vín i vzhledu jejich obalů. Se sklizní nového ročníku přichází s novým designem etikety u nejoblíbenějších produktů určených pro maloobchodní prodej. Změna se týká vín jakostních, ročníkových a vín s přívlastkem.

Grafický koncept nové etikety zvýrazňuje letopočet 1248, kdy je datována první písemná zmínka o působení templářského řádu na území Čejkovic. Výrazná číslovka na barevném pozadí spolu s logem a motivem rytířů po stranách umožňuje vytvořit moderní vzhled, který by dokázal oslovit žádanou cílovou skupinu. Takovou, která ráda zkouší a objevuje nové věci a zážitky, jedinečnost a originalitu.

Nový vzhled etiket je atraktivnější, drží „rytířskou linii“ Templářů a především zjednodušuje orientaci jednotlivých řad vín. K tomu napomáhá barevné odlišení etiket – zelená barva označuje bílá jakostní vína, červená barva jakostní červená vína a růžová barva jakostní rosé vína. Všechny pozdní sběry jsou označeny zlatou barvou.

Jakostní vína jsou plněna do úzkých vysokých lahví s označením Elite. Láhev je nad etiketou ozdobena reliéfem loga Templářských sklepů Čejkovice. Oba výrazové prostředky tvoří jeden harmonický celek, čím napovídají, že i obsah je harmonicky vyvážený. Navíc na hrdle láhve přibyl zcela nový grafický prvek – česká vlajka ve tvaru skleničky. Tento motiv garantuje tuzemský původ hroznů.

Soutěžní otázka:
mmmm
Kde je sídlo vinařského družstva Templářské sklepy?

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 13.9.

Vyhrává 150., 300. a 450. správná odpověď, pokud její autor již dal „like“ stránce Trendy Age na facebooku. Jestliže jste nás tedy ještě „neolajkovali“, najdete nás zde: https://www.facebook.com/trendyage

Nápovědu hledejte na www.templerarske-sklepy.cz.

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Výhru dostanou Jiří Němeček, Petra Radová a Zdena Nová.

Written by Trendy Age