Chcete ušetřit čas při vaření? S námi máte šanci, šest z vás může vyhrát mražené produkty Dione v hodnotě 500 Kč.

Dione_brokolice-image

V minulém roce oslavil největší český zpracovatel ovoce a zeleniny v oblasti zmrazených produktů dvacáté výročí své činnosti. Společnost Agrimex Vestec a.s. zpracovává ovoce a zeleninu především od českých pěstitelů. Od roku 2006 působí v nejmodernějším výrobně-skladovém areálu v České republice v Panenských Břežanech.

 

Díky strategickému umístění trvá cesta sklizené suroviny z pole do závodu v některých případech jenom pár minut. Následně se ovoce a zelenina umyje a šokově zmrazí. Díky tomu si zachová charakteristickou chuť, barvu, vůni, vysoký obsah nutričních látek a vitamínů. Výrobky jsou známé na trhu pod značkou Dione.

Dione_Fitline_s_kurecim masemMezi produkty najdete asi padesát druhů zeleninových směsí, mezi nimi třeba Pod svíčkovou, Čínskou směs, Polévkovou nebo Mexickou s brokolicí. Padesát druhů je i jednodruhové zeleniny, mezi oblíbené patří např. Český hrášek.

Značka Agrimex nabízí i patnáct druhů hotových jídel, díky kterým rychle připravíte zdravou a lehkou večeři. Vybírat můžete z různých krémových polévek nebo Fit-line směsí s kuřecím masem. Ovocné směsi, kterých je teď asi třicet druhů, oceníte při výrobě mléčných smoothies nebo dezertů. Borůvky lesní, Maliny nebo Lesní směs se zase perfektně hodí do horké ovesné kaše. A na léto se teď můžete těšit ještě o něco víc díky devíti druhům ovocných zmrzlinových specialit.

Firma ale rozhodně neusíná na vavřínech a každý rok přichází s řadou novinek. Mění se složení směsí, zpracování suroviny i receptury. Takže se určitě i letos máte na co těšit. U všech výrobků ale platí, že neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva či stabilizátory.

Pokud tedy chcete vyhrát a naplnit svůj mrazák až po okraj, odpovězte na soutěžní otázku:

Dione_spenat, image 2Jakou jednodruhovou zeleninu nenajdete v sortimentu produktů Dione? 
a)Český hrášek
b)Brokolice
c)Cuketa

Na odpovědi se těšíme na adrese info@trendy-age.cz do 7.2.

Vyhrává každá 100. správná odpověď do vyčerpání zásob.

 

 

 

Soutěž je ukončena, děkujeme za vaše e-maily.

Mrazák si naplní Eva Hrbáčková, Tereza Čejková, Anna Franců, Hana Hráchová, Dana Soukupová, Dagmar Brejchová.

Written by Trendy Age