Pokud ještě nevíte, čím udělat radost svým blízkým, pozvěte je na skvělý odpočinek! 

img_1179

Resort Svatá Kateřina je jedinečný wellness & spa resort umístěný v krásném prostředí uprostřed lesů Vysočiny, vzdálený 130 km od Prahy i od Brna a 23 km od Pelhřimova.

dsc_2601-kopieČeká na vás moderní wellness, venkovní hydromasážní vany, masáže, ájurvédské procedury, kosmetický salón, manikúra, pedikúra, dietologická laboratoř s přístrojem InBody 720 a nutričním poradcem. Můžete si skvěle zasportovat, v resortu je jízdárna, stáje a pět koní, tenisové kurty, driving range, tělocvičny, posilovna a půjčovna sportovních potřeb. Cvičí se zde jóga, Pilates, cross training, vyzkoušet můžete skijoring nebo projížďku se psím spřežením.

voucher2-certifikat-darkovejVybírat můžete z široké nabídky pobytů – jsou tu cvičební, ájurvédské, hubnoucí, detoxikační, antistresové, romantické, wellness a beauty pobyty.  Pokoje se speciálními postelemi zaručují dokonalý odpočinek a vynikající mezinárodní kuchyně s důrazem na kvalitu surovin a sníženou kalorickou hodnotu pokrmů vás nadchne.

A pokud si nejste jisti, jakou variantu zvolit jako dárek, můžete přenechat výběr na adresátovi, stačí darovat jednoduchý voucher.

http://www.katerinaresort.cz

 

 

Resort Svatá Kateřina

Written by Trendy Age