Máte pocit, že vašim vlasům něco chybí? Abyste se mohli chlubit krásnou a zdravou hřívou, je tu trichologická hloubková rekonstrukce vlasů

Tato hloubková rekonstrukční a regenerační kúra dodá během 60 minut vlasům přesně to, co potřebují. Výživa v podobě keratinu, kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších vitaminů pronikne hluboko do vlasů a podpoří jejich zdravý růst na dlouhou dobu. Kúra se skládá výhradně z trichologických přípravků a její složení je vždy individuálně upraveno. Jen tak jsou totiž vlasy schopny dostatečně vstřebat všechny látky a jejich účinnost přetrvá na dlouhou dobu. Pokud jsou vlasy silně poškozeny, vysušeny sluncem a či jinak narušeny, je vhodné kúru opakovat znovu po 6 – 8 týdnech.

kudrnyJak celá procedura probíhá

  • Kadeřník nejprve vlasy umyje anti-alergickými přípravky Clinical derm.
  • Následně provede masáž vlasové pokožky na podporu zdravého a přirozeného růstu vlasů, díky níž rovněž dojde k uvolnění svalů vlasové pokožky.
  • Následuje nanesení speciální italské masky, která obsahuje olej z rostliny Limmanthes Alba a  bio-kolagen složený z mořského kolagenu, elastinu, vitaminů a kyseliny hyaluronové. Všechny uvedené látky pronikají až hluboko do vlasů.
  • Za pomoci nemastného oleje Lifting oil dodá kadeřník vlasům potřebou hydrataci.
  • Na závěr nechybí ani vlasový styling či zastřižení konečků pro dokonalou úpravu.

Cena trichologické rekonstrukce vlasů ve vlasovém centru a klinice zdraví CLINICAL HAIR&HEALTH je 699 Kč. 

 

http://www.clinicalhair.cz

 

 

Written by Jana Veselá