Jaro se blíží pomaleji, než bychom si přáli, ale chvílemi ve vzduchu už voní. Pro ukrácení čekání pro vás máme několik vůní, které prozáří a provoní předjarní dny a vykouzlí sluneční paprsky, i když je pod mrakem.

 

EAU FLORALE s mandarinkou a broskví

Nová dámská toaletní voda Eau Florale od švýcarské značky Victorinox v sobě ukrývá dokonalou harmonii dřevitých tónů se sladkými akcenty ovoce a květin. Vzácné ingredience jsou uzavřeny v romantickém flakónku, jehož květinovou ozdobu lze po spotřebování vůně nosit jako prsten. Kombinaci svěžích tónů mandarinky, broskve, černého rybízu a růžového grepu doplňuje bílé pižmo s kašmírovým a cedrovým dřevem, které dodává vůni smyslnou intenzitu.

Cena: 1629 Kč za 100 ml

http://www.victorinox.cz

TERRE DE LUMIÉRE, vůně z Provence

Nejprve pikantní a aromatická, ale poté nečekaně otevírá náruč svého hřejivého srdce plná gurmánských chutí za dozvuků smyslného balsamica a pižmového základu. Třpytivé svrchní tóny, lehké jako vánek, vyvolávají pocity jako při večerní procházce v Provence, kde hřejivé paprsky slunce dopadají na tvář jako pohlazení. Tato návyková vůně v sobě dokázala zachytit neočekávané kontrasty Provence: setkání aromatických a gurmánských tónů, které dělají z Terre de Lumiére první vůni svého druhu od L’OCCITANE.

Cena: 1790 Kč za 50 ml

http://www.loccitane.cz

 

SISLEY IZIA, rozkvetlá růže

je moderní parfém, jehož kouzlo se skrývá v okvětním lístku čerstvě rozkvetlé růže. Ta představuje hlavní složku vůně, kořeněné bergamotem či růžovým pepřem, o nějž se v srdci parfému opírá výtažek z vytrvalé byliny děhelu lesního. Kořenitý základ je tvořený ambrou, pižmem a cedrovým dřevem.

Cena: od 2399 Kč za 30 ml

www.sisley.cz

 

Written by Trendy Age