Pražský Boutige Siseley v centru Prahy působí necelé tři měsíce, na 130 m2 nabízí ty nejlepší produkty a rituály pro péči o pleť. Stejně jako Maison Sisley v Paříži byl navržen tak, aby odrážel ducha značky a uměleckou a kulturní inspiraci rodiny d’Ornano, která přispěla osobními předměty k doplnění děl designerů inspirovaných krásou a autentičností.

Kromě designového prostoru prodejny s obrovským výběrem produktů zde najdete mi zázemí, kde si můžete užít péči a vyzkoušet vše „na vlastní kůži“. Ve dvou místnostech kosmetického salonu si můžete vychutnat péči o obličej i celé tělo. K dispozici je ošetření pro každý věka typ pleti, vše věnované wellness a kráse. Prožijte si okamžiky relaxace a rituály na míru s cílenými výsledky!

Každé ošetření Sisley řeší specifickou potřebu: hydrataci, výživu, rituál proti stárnut. pleti, regeneraci, vitalitu, relaxaci, zklidnění, hubnutí…

Všechny rituály jsou zaměřeny na muže i ženy, každý protokol byl navržen tak, aby splňoval stejně vysoké standardy jako přitvorbě produktů. Vzhledem k tomu, že Boutique Sisley předvádí to nejlepší ze značky, Sisley vytvořilo „Exkluzivní péči pouze pro Boutique Sisley“.

Dvě jedinečná ošetření Supreme Sisleya a City-Dwellers řeší potřeby městských klientů: únava, znečištění a těžké, unavené nohy.

A co bychom vám doporučili?

Vyzkoušejte například ošetřující rituál navržený pro omlazeni a zkrášlení citlivé oblasti okolo očí. Jde o spojeni masážních technik, jež tvarují oblast kolem očí s účinkem Supremya Yeux at Night, exkluzivního očního anti-aging séra.

http://www.sisley.cz

Written by Kateřina Novotná