I když by se na první pohled mohlo zdát, že podzim na horách není zrovna ideální období, není tomu tak. Pokud si chcete užít hory bez sněhu, horka a bez davů turistů, vyberte si právě říjnový termín.

Dolní Morava_Wellness hotel Vista - exterier

Jedním z míst, kde si můžete naplno vychutnat pohodu, klid a stejně tak řadu adreanlinových a zábavných aktivit, je Sport & relax Resort Dolní Morava a čtyřhvězdičkový wellness hotel Vista.

Dolni Morava_SegwayVyrazit můžete s partnerem či partnerkou, s kamarády anebo třeba využít místo pro uspořádání teambuildingu. Na školení se perfektně hodí prostorné kongresové sály vybavené nejmodernějšími technologiemi a nechybí ani pestrá nabídka teambuildingových akcí a doplňkových aktivit. Na oživení programu si během vašeho pobytu pro celou skupinu můžete zarezervovat zcela zdarma Saunovou noc, vstup do wellness světa nebo třeba turnaj v bowlingu, golfu či billiardu.

Všechny aktivity se odehrávají v okolí překrásné přírody kolem Králického Sněžníku. Přírodu si můžete užívat na pěších túrách, koloběžkách, horských kolech či na výletě na vozítku Segway. Pokud máte zájem, zaměstnanci hotelu vám rádi pomohou s rezervací pokojů, zajištěním kongresovách sálů, přípravou rautů nebo výletů. Ze všeho nejraději pro vás připraví zábavné aktivity jako je adrenalinová Pevnost Boyard, noční návštěva lanového parku nebo třeba rumová degustace či wellness.

Dolni Morava_Wellness hotel Vista_wellness 1

 

A kdyby náhodou přišel i déšť, wellness svět hotelu Vista vám poskytne skvělé útočiště. Čeká na vás bazén s výhledem do krajiny, sauny, parní lázeň, vířivka, Kneipoův chodník a další možnosti.

 

www.hotel-dolnimorava.cz

 

Written by Jana Veselá