Čajů je u nás na trhu nepřeberné množství a jeho příprava se u různých druhů liší. Když už si dáte práci s výběrem a správným postupem při přípravě, umocněte svůj požitek z nápoje použitím hezkého nádobí, které podtrhne chuť čaje. Podávání čaje je rituál a byla by škoda si ho náležitě neužívat.

Luxurytable.cz_Amazonia Anmut Cajova konvice 1.00 ltr., Villeroy & Boch, cena 3.655 Kc, cukrenka, cena 1.380 Kc

K dobrému čaji patří i krásný porcelán.Takový čaj podávaný v nové kolekci značky Villeroy & Boch určitě bude stát za to. ŘadaVB_AmazoniaAnmut Amazonia Anmut obsahuje vše, co jen můžete potřebovat. Hrnek, dezertní talíř, pečivový talíř, misku, cukřenku, šálek s podšálkem, konvici a samozřejmě mléčenku. Hodně lidí si svůj šálek čaje totiž bez mléka vůbec nedokáže představit, ale pozor, mléko se hodí pouze k některým druhům čaje.

 

 

Luxurytable.cz_Amazonia Anmut Cajovy salek s podsalkem, Villeroy & Boch, cena 1.380 KcCelá kolekce je vyrobená z kvalitního kostního porcelánu. Některé části jsou zlacené, proto ho do myčky dávejte raději jen občas. Nádobí značky Villeroy & Boch je vyhlášené a zdobí jídelní tabule korunovaných rodin, domácnosti bohatých a slavných i vyhlášené restaurace po celém světě. Pořiďte si nějaký pěkný kousek do své domácnosti i vy a pozvěte přátele na čaj.

 

 

Kolekci Amazonia Anmut si můžete koupit v obchodním domě Kotva v Praze nebo na www.luxurytable.cz

 

Posezení u čaje

Při posezení s přáteli rozkvete celý stůl
Při posezení s přáteli rozkvete celý stůl
Cukřenka s motýlem
Cukřenka s motýlem
Dezertní talíř
Dezertní talíř
Šálek na espresso
Šálek na espresso
Miska pro malou svačinku
Miska pro malou svačinku
Přejete si mléko?
Přejete si mléko?

 

 

Written by Kateřina Novotná