Jižní Burgerland je oáza dobré pohody. Mírně kopcovitá krajina, měkce se vlnící hřbety kopců jsou porostlé lesy a vinicemi, hodně slunce a příjemné klima od brzkého jara do pozdního podzimu, to vše je jako stvořené pro příjemný víkend. Celá oblast je označována jako nejslunečnější region s více než 300 slunečními dny v roce.

Cestou do Stegerbachu, jedné z nejznámějších burgerlandských destinací, projíždíte krajinou s velkým kouzlem. Míjíte vinice, u nichž jsou šikovně ukryty malebné vinné sklípky, a starobylé obce, které připomínají bohatou minulost.

Resort, který na vás čeká pouhou hodinu cesty z Vídně, nezklame velikostí ani svou nabídkou. Najdete zde čtyři luxusní hotely s termálními lázněmi a mnoho možností pro náplň volného času.

SONY DSC

 

Allegria – běh pro požitkáře

Když začne jarní sluníčko hřát, jsou jogging a nordic walking vynikající příležitostí k prozkoumání sportovní arény Stegersbach s 20 značenými a pomocí GPS změřenými trasami.

SONY DSC

Osvěžení v lázních bude po běhu chutnat dvojnásob

Letos, 30. května, lze změřit síly při příležitosti Běhu pro požitkáře, který rodinný resort Allegria organizuje. Na trase dlouhé 4,6 kilometrů se budou konat různé soutěže pro tříčlenné týmy i jednotlivce podle motta: „Účastnit se je důležitější než zvítězit.“ Vstupné, které pro týmy bude 60 eur a pro jednotlivce 22 eur, bude zahrnovat i vstup do termálních lázní. Výnos z tohoto velkého klání dostane ústav v regionu, který se stará o rodiny s vážně nemocnými dětmi. Přihlásit se je možné do 26. května.

 

Speciální nabídka pobytu v ALLEGRIA RESORTu STEGERSBACH **** by Reiters:

Cena: od 204 eur za osobu a dva noclehy, včetně celodenní penze PLUS a volného vstupu do hotelových i veřejných lázní. Navíc zahrnuje celodenní greenfee na golfových hřištích ve Stegersbachu: za pouhých 28,50 eur startovné s 50procentní slevou.

www.allegria-resort.com

 

Ajurvéda Detoxing v hotelu Larimar

SONY DSC

Specialisté na ajurvédu vám připraví program na tělo

Hotel & Spa Larimar****S se intenzívně věnuje léčebným metodám z Dálného východu.

Na jaře zde pravidelně hostují ajurvédští specialisté z indické Keraly a k získání čerstvých sil doporučují detoxikační balíček Ajurvéda Detoxing. Po vstupním pohoru vypracují terapeuti ozdravný plán, který se skládá z komplexní detoxikace, kdy nejrůznějšími metodami očistíte části svého těla od žaludku, střev, až po dutiny a krev. Přímo v Larimaru vám pak pomohou změnit stravu tak, aby vám skutečně prospívala, vyberou vám vhodné cvičení, se kterým už tady můžete pod dohledem zkušených trenérů začít.

Nabídka 7denního ozdravného pobytu zahrnuje kromě 7 noclehů vstupní prohlídku s pulzní analýzou, 14 ajurvédských procedur, tři detoxikační koupele a každodenní jógu.

Cena od 1879 za osobu.

www.larimarhotel.at

 

O dalších dvou hotelech se můžete dočíst v našem předchozím článku:

https://trendy-age.cz/jaro-v-jiznim-burgenlandu-je-cas-jit-ven

 

Jarní Stegersbach II.

SONY DSC
SONY DSC

Written by Natascha Kames