Půvabná divadelní a filmová herečka Chantal Poullain (58) prozradila svůj recept na to, jak vypadat stále skvěle. Srší pozitivní energií a úsměvy nešetří. A právě v tom tkví celý fígl. Tenhle přístup jí rozhodně svědčí a její věk byste jistě neuhodli.

Chantal Poullain Chez Marcel 2

„Miluju fotbálek, ráda ho hraju už od dětství.“, směje se Chantal a nadšeně vyzývá šéfkuchaře Romana Dolejše a během několika málo vteřin mu dává první gól.

chez_marcel_JPG011Na oplátku ji pozval do své kuchyně. Chantal je žena mnoha talentů. Umí připravit jedny z nejlepších mušlí na víně. Chantal je pravidelnou návštěvnicí francouzské brasserie Chez Marcel, jež letos slaví své již dvacáté výročí. Zdejší kuchyni má moc ráda.

Chantal Poullain Chez Marcel„Mušle jsou úžasná delikatesa. Když je koupíte, jsou uzavřené a ty, co se při vaření neotevřou, nejezte. Ty nejsou dobré.“, říká půvabná herečka během přípravy. Za necelých deset minut byly mušle na víně a la Chantal hotové a chutnaly úžasně. Třeba se zařadí i do jídelníčku restaurace.

Chantal má opravdu šmrnc a umí místnost, do které vejde, prozářit. Domestikovaná Francouzka má syna Vladimíra se slavným komikem Bolkem Polívkou.

 

 

 

Chez Marcel

Written by Kateřina Novotná