Dopřejte si zasloužený odpočinek v luxusním povlečení z dílny Osmanyho Laffity. Prospíme totiž až třetinu života! Kvalitní spánek a relax je tolik důležitý pro naše zdraví, krásu a pohodu. Proto nepodceňujte, v čem a na čem spíte. Stejně jako to, v čem lenošíte, odpočíváte u knížky či filmu, užíváte si skvělou víkendovou snídani a další krásné chvíle života.

 

Asombroso přichází s novou kolekcí luxusního povlečení Asombroso Feel Home, Mi Casa Collection. „Mi Casa“ znamená ve španělštině můj dům. Kolekce je inspirována rodnou Kubou, dětstvím a vzpomínkami autora Osmanyho Laffity. Ve chvílích, kdy se mu nejvíc stýskalo, bral do ruky tužku a kreslil. Výtvory vířící v exotických a vášnivých barvách Kuby pak přenesl do této kolekce, kterou původně vytvářel pouze pro sebe.

 

 

Kubánská lilie ve vaší ložnici

Novinkou v kolekci povlečení je design Kubánská lilie. Tento motiv nemůže chybět, protože Osmanyho maminka miluje květiny všech druhů a barev. Safírově modrá kubánská lilie je šperkem kubánských zahrad. Dále zde najdeme Tiare Maori, sladkou gardénii, které se na Kubě říká Mariposa Blanca – bílý motýl. Symbolizuje čistotu, romantickou lásku a lásku k vlasti. Vše doplňují exotické orchideje, plnokvěté růže a drobné kvítky Dávivce celokrajného.

Povlečení z bavlněného saténu (100% bavlna) je oboustranné a lze ho tedy používat podle nálady, ročního období a sladit ho s interiérem. Lesklý materiál má luxusní vzhled, je hedvábně hebký, prodyšný a výborně pohlcuje vlhkost.

Povlečení pořídíte v klasických (140×200/220 cm) a francouzských velikostech (220×200/220 cm) a bylo ušito šikovnými švadlenkami v České republice. Kolekce je doladěna do posledního detailu, včetně praktického zipového zavírání a saténové lemovky (paspule).

Mimo Kubánské lilie můžete vybírat i z motivů kolibříka a strelície.

Uvidíte, že z peřin obléknutých do povlečení Asombroso se vám nebude chtít ven.

Kolekce povlečení Mi Casa Collection, stejně jako ostatní produkty značky, jsou prostě asombroso! Toto slovo ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí… Vybírat můžete na webu www.asombroso.cz.

 

Written by Jana Veselá