Prosinec je měsíc večírků a oslav. Čekají nás nejrůznější pracovní setkání, party s přáteli a především oslava Nového roku. Nebojte se letos vybočit z řady a být vidět. Buďte za hvězdu večírku! Stačí správně zvolit šperky a vsadit na výraznější líčení. Celý váš party look pak krásně doplní outfit v minimalistickém stylu.

Pozlacený prstýnek Mystic gold, 990 Kč

Máme pro vás pár tipů na výrazné šperky, se kterými budete zaručeně za hvězdu! Pozornost zaručeně upoutá originální prstýnek nevšedního rustikálního vzhledu Mystic gold s dvěma efektními kroužky.

Co se týče výběru náušnic, každé ženě budou slušet kruhové náušnice Chunky Pearls silver s přívěskem velké perly nepravidelného tvaru, nebo náušnice Chunky Pearls gold ozdobené přívěskem s přírodními perlami.

Pravé sladkovodní perly zdobí i překrásný náramek Mystic Pearl silver.

Pozlacený náhrdelník Good Life gold, 980 Kč

Co na krk? Co třeba výrazný náhrdelník Flat Snake gold, který připomíná hadí pohyb, a tak je na dámské šíji opravdu nepřehlédnutelný? Výjimečný je i dlouhý pozlacený náhrdelník Long Rhinestone gold ozdobený čirými zirkony, nebo robustnější náhrdelník Good Life gold, který dodá sebevědomí.

Šperky jsou z oblíbené nealergizující a voděodolné chirurgické oceli, která neobsahuje olovo ani nikl. Varianty zlaté barvy jsou pozlacené 18k zlatem.

 

 

Na nákup šperků z e-shopu Ornamenti můžete využít i vánoční poukaz v hodnotě 3000 Kč, 2000 Kč, 1500 Kč a 1000 Kč, který je ideální dárek na poslední chvíli. Po zaplacení vám obratem přijde na e-mail a můžete ihned darovat blízké duši nebo sobě.

Šperky a dárkový poukaz najdete na webových stránkách www.ornamenti.cz.

Written by Kateřina Novotná