Laughing Buddha žil před 1100 lety ve starověké Číně. Jeho legendární úsměv přinesl štěstí všude, kde se objevil. A stejně tak i vám mohou produkty The Ritual of Laughing Buddha přinášet pocity štěstí a radosti v každodenním životě. Vůně z citrusového ovoce, kterou výrobky obsahují, probudí vaše smysly a dodá vám potřebnou energii.Rituals.cz_Good Luck Scrub, Telovy peeling 375g, cena 570 Kc-image

 

Se sladkým pomerančem a organickou mandarinkou v kolekci The Ritual of Laughing Buddha skvěle ladí cedrové dřevo a čínské ovoce yuzu. Začít můžete čistícím tělovým peelingem, který zanechá vaši pokožku úplně jemnou. Následně o ni pak můžete pečovat sprchovým olejem. Ten střídejte s bohatou sprchovou pěnou, jejíž konzistenci si naprosto zamilujete. Po koupeli nezapomeňte na pečující tělový krém. Udělejte si z této činnosti malý rituál. Každý den pomalu masírujte pokožku a s láskou se věnujte svému tělu. Určitě vám to vrátí.

Rituals.cz_Laughing Buddha Collection, Luxusni darkova sada L, cena 1090 KcPříběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

www.rituals.cz

Written by Trendy Age