Sněhové podmínky na našich horách se v posledních dnech výrazně zlepšily a lyžování jede v plném proudu. A co může být hezčího po dni stráveném na čerstvém vzduchu na lyžích, než ponořit se do teplého bazénu či vířivky, užít si masáž a nahřát unavené svaly v sauně?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wellness hotel Vista, který leží uprostřed krásné přírody v Jeseníkách, tohle všechno nabízí. Přes den si můžete zalyžovat a po večerech se nechat rozmazlovat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Každý den probíhají ve finské sauně saunové rituály. Pokud vás saunování baví, nenechte si ujít Saunanights, které se konají vždy při úplňku. Zpestřené jsou improvizovaným barem přímo uvnitř wellness.

Horkou novinkou jsou luxusní koupele, které vám dokonale zregenerují unavené tělo i mysl. Koupat se můžete v pravých růžích, v horských bylinách nebo s balijskými měšci. Stejně příjemným zážitkem jsou i balijské masáže a rituály, díky kterým utečete od každodenních starostí. Dolni Morava_Romantika 3Pokud se na dovolené chystáte na večírek, dámy mohou využít služeb vizážistky, která je nalíčí a přidá i pár dobrých rad a tipů na míru konkrétní pleti. K tomu si mohou dát skleničku aperitivu nebo šálek čaje.

A pokud byste se naopak chtěli rozhýbat ráno před odchodem na sjezdovku, připojte se k pravidelným cvičením. Dostupné jsou i lekce pro posílení těla, aquaaerobik nebo zážitkové lekce jógy. Pokud máte problémy se zády, určitě zajděte na interaktivní semináře na téma Pohyb je zdraví.

www.hotel-dolnimorava.cz

Written by Kateřina Novotná