Trendem dnešní doby je hladká kůže bez jediného chloupku. Způsobů, jak toho dosáhnout, je mnoho, ale pouze jeden jediný vám pomůže získat trvalý efekt a možnost do budoucna pustit tento problém z hlavy: Laserová depilace.

 

Oproti všem ostatním metodám přinaší laserová depilace trvalé výsledky. Používají se pro ni nejmodernější přístroje s dynamickým chlazením, které zvyšuje komfort zákroku. Zákrok spočívá v plošném rovnoměrném ozáření laserovým světlem, které cíleně ničí pigmentovanou zárodečnou část chloupků. Protože se chloupky nacházejí v různých stádiích růstu, je třeba zákrok několikrát po sobě opakovat v cca 6- 8 týdenních intervalech. Nejlepšího efektu dosahujeme u tmavých chloupků, světlé vyžadují více opakovaní a šedivé chloupky laserem odstranit nelze.

MUDr. Jitka Chaloupecká, vedoucí lékařka Laserového centra Anděl

Depilované plochy je nutné chránit před slunečním zářením, proto je velice vhodné podstoupit tento zákrok právě nyní, dokud nás jarní sluníčko nedonutí odložit oblečení a vystavit pokožku paprskům.

Laserová depilace je jedním z nejčastěji prováděných zákroků a v odstraňování nežádoucího ochlupení patří k neefektivnějším metodám. Lze ji využít na povrch celého těla, žádná výjimka ani tabu zde neexistuje.

 

Tak do toho, dokud je čas!

http://www.lcandel.cz

 

 

Written by Trendy Age