Právě nyní máte čas k zamyšlení, jak si posezení venku zpříjemnit. Co by vám udělalo právě toto jaro největší radost? Nové polohovací lehátko, slunečník, celá souprava nábytku v jednom stylu, nebo něco zcela originálního? 

Nová kolekce zahradního nábytku Hartman nabízí širokou nabídku, v níž různé materiály a styly spojuje vždy pohodlí a moderní design lahodící oku. Najdete zde vše v prvotřídní trvanlivé kvalitě, kterou zaručuje svými zkušenostmi už 45 let! Na výběr je od umělého ratanu, plastového, kovového a aluminiového zahradního nábytku až po teakový zahradní nábytek. Jednotlivé kusy nábytku i celé sety jsou vyrobeny s ohledem na praktičnost a ergonomii tvarů.

Hartman KussensTrvanlivost a pěkný design je jedna stránka věci, ta druhá je snaha dosáhnout u zahradního nábytku ještě vyšší životnosti za pomoci ošetřujících přípravků stejné značky. Najdeme mezi nimi čistící a ochranné přípravky, vosk i laky. Výhodou je jejich snadná aplikace a složení postavené na vodní bázi.

ROCKEFELLER SET

Milovníky klidu a pohodlí okouzlí zajímavý set Rockefeller z umělého ratanu. Jeho dvě pohodlná křesla s masivními polštáři zaujmou nejen designem a kvalitním provedením, ale zejména svou polohovatelností. Dívat se navzájem do očí nebo pozorovat lehké pohyby listí v korunách stromů je s křesly Rockefeller velmi snadné. Během chvilky sklopíte opěradlo do polohy, která vám právě vyhovuje. Komfort tohoto setu dotváří dvě podnožky a stolek pro skvělý chladivý drink nebo jemně vonící kávu.

BAROVÝ SET

Hartman 2015Být trochu nad věcí, to patří k dobrému rozpoložení. V létě provoněném odpočinkem je jen krůček k dosažení tak blahodárného pocitu. Můžete si jej užívat usazeni třeba v barovém setu z hliníku, který je téměř bezúdržbový. Ať už budete na všední problémy shlížet z výšky z terasy, balkonu, nebo někde v restauraci, oceníte pohodlí šedého textylenu vpleteného do stabilní bílé konstrukce obou barových židlí Menton. U jídelního barového stolu vás pak překvapí deska z tvrzeného skla, která zajistí nejen odolný podklad pod všelijaké teplé i studené dobroty, ale i reprezentativní plochu pro vaše nejoblíbenější sklenky na víno.

www.nabytekhartman.cz

Written by Jana Veselá