Jsou barevné, lehké, voděodolné, jednoduché a krásné! Módní kabelky italské značky O bag se pozvolna mění a opět udávají trend. Nové módní barvy, zdobivé doplňky, držadla z lakované koženky, elegantní lemování, střapce a řetízky. Pořiďte své kabelce O bag nový outfit. A ke kabelce se pak můžete doladit i hodinkami O clock nebo rozkvetlým náramkem O bracelet. Vítejte ve světě O bag!
Fotokredit_ObagCZ_netsize (3)
Na výběr je ze dvou základních velikostí – STANDARD a MINI a z dvaceti barevných variací. Kabelku tak bez problémů sladíte s botami, oblečením, doplňky, nebo třeba barvou vašich vlasů.
Fotokredit_ObagCZ_netsize (5)K dotvoření kabelky přesně podle přání zákaznice nabízí O bag možnost výběru z různých typů a délek držadel, která se dají snadno měnit jednoduchým našroubováním. Kabelky O bag tak mohou být uzpůsobeny buď k nošení na rameni, cross body nebo v ruce. V různých barevných variantách jsou na výběr držadla z provazu, koženky a kůže.

Fotokredit_ObagCZ_netsize (1)Kabelky O bag se dají vybavit vnitřní plátěnou taškou v několika variantách. Ty je pak možné například zapnout na zip – pro větší bezpečí uložených věcí. V nabídce jsou také efektní kožešinky – kabelky O bag můžou být v každém ročním období jiné!

ObagCZ_Oclock (1)Ať už si vytvoříte vlastní O bag, nebo si vyberete z mnoha už hotových kabelek, budete zaručeně in. Podle barvy kabelky pak vyberte patřičné náramkové hodinky O clock nebo třeba originální závěsné hodinky O click, chybět by neměl ani sladěný náramek O bracelet.

http://www.obag.cz

 

Written by Jana Veselá