Hrajte s námi o šest krásných dárkových balíčků, každý v hodnotě 500 Kč! V každém najdete meloun Bouquet a španělské víno Reymos clasic od společnosti Anecoop!

Melounový balíček1

Melouny jsou oblíbené jak mezi dětmi, tak mezi dospělými. Obsahují spoustu vitamínů, vody, žádné tuky ani cholesterol. Užijte si jich proto do sytosti, dokud je jejich sezóna. Pokud vás omrzelo jíst je stále samotné, vyzkoušejte některý z chutných a snadných receptů. Meloun je v nich vždy podáván syrový, takže nepřichází o žádné vitamíny. Svou sladkostí a šťavnatostí vhodně doplňuje např. steaky nebo saláty. S melouny Bouquet je navíc všechno ještě jednodušší, protože se můžete spolehnout, že je vždy koupíte správně zralé a navíc bez pecek. S takovou surovinou je pak práce v kuchyni radost!

Tem nejjednodušší způsob servírování je ovšem se sklenkou šumivého vína, a právě takový balíček může být váš.

watermelon

watermelon

Soutěžní otázka:

Patří do melounového mojita citron nebo limetka?

Nápovědu hledejte zde: https://trendy-age.cz/doprejte-si-melounove-menu/

 

Odpovědi zasílejte na info@trendy-age.cz do 6.6.

Vyhrává každá 56. správná odpověď do vyčerpání zásob.

Cenu mohou vyhrát ti, kdo „olajkovali“ Trendy Age na facebooku. Pokud tedy náhodou mezi ně ještě nepatříte, najdete nás zde:

https://www.facebook.com/trendyage/

 

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Výhru získávají Kateřina Tatková, Lubica Žabková, Dana Bohuňková, Tomáš Hrách, Lenka Soukupová, Vendula Valešová.

Written by Trendy Age