Depilace, korekce vrásek, omlazování kůže, vyrovnávání nežádoucí pigmentace… to je jen zlomek toho, co všechno v současné době umí laser. Moderní přistroje jsou stále chytřejší a poradí si s problémy, které ještě nedávno byly neřešitelné.

foto 3

Takže, co všechno opravdu zvládne?

Laserových přístrojů je řada typů, ty nejsofistikovanější většinou pocházejí z dílny společnosti Deka.

SYNCHRO REPLAY:Y je nejrychlejší a nejvýkonnější laser na trhu.

SY REPLAY 006

SYNCHRO REPLAY

Jedná se o nedocenitelný a extrémně flexibilní pracovní přístroj. Lékař tak může splnit veškeré pacientovy dermatologické a kosmetické potřeby včetně vaskulární léčby, depilace, neablativního omlazování kůže a pigmentových lézí s konstantně výbornými výsledky.

SMART XIDE 0035

SMART XIDE

Dalším krokem je inovativní laserový systém SmartXide2 DOT/RF

s unikátní technologií – působení laseru CO2 s radiofrekvencí. Odstraňuje všechny nedostatky kůže a změny spojené se stárnutím, jako jsou vrásky a ochablost, působením jedinečným způsobem na tkáň s účinnou stimulací tvorby kolagenu.

Multifunkční platforma TriActive+ umožňuje efektivně zkorigovat obrysy a objem těla pacienta bez použití invazivních metod. Tato technologie je nejnovějším vědeckým projektem společnosti DEKA v boji proti ochablosti kůže, lokalizovanému ukládání tuku a v boji proti celulitidě. Nyní je řešení estetických problémů možné bez traumatizujících operací prostřednictvím technologií vysokofrekvenčního a nízkofrekvenčního ultrazvuku a radiofrekvence.

foto 4 - laserový resurfacingLightSheer DUET

je americký inovační diodový laser s unikátní technologií vakuové akcelerace. Díky vakuovému nástavci s velkou plochou se několikanásobně zvyšuje rychlost procedury, která je bezbolestná. Použitá metoda dovoluje ošetřovat jakýkoli foto­typ pokožky a různé barvy chloupků. Toto je umožněno díky nové, šetrné vakuové metodě. Vakuum nejen vytahuje vlasové kořínky ven, ale snižuje hustotu melaninu v pokožce. Celková energie světla nasměrovaná pouze na chloupe, tím vzrůstá bezpečnost a efektivita procedury. S pomocí tohoto nového systému je epilace nejen vysoce efektivní, ale také bezbolestná a maximálně komfortní. Kromě destrukce „aktivních“ kořínků je jednou z vlastností metody epilace laserem LightSheer DUET také slábnutí tzv. spících kořínků. Dvě až tři procedury nejen redukují množství chloupků, ale změní jejich strukturu tak, že jsou tenčí a světlejší.

 

foto 1Kde si můžete tyto nejmodernější lasery vyzkoušet na vlastní kůži?

Lasery italského výrobce Deka najdete pěkně pohromadě na klinice Altos na Karlově náměstí.Klinika poskytuje komplexní estetickou péči se specializací na dermatologické problémy, korektivní dermatologii, neinvazivní liposukci, tvarování těla, omlazení pleti, aplikaci výplní a botulotoxinu. Je také jediným pracovištěm v ČR vybaveným posledním modelem speciálního špičkového cévního laseru Deka Synchro.

„Nabídka služeb naší kliniky je opravdu pestrá, od léčby akné a pigmentace, přes korekci vrásek a epilaci, až po služby plastického chirurga a výživového poradce. Pomůžeme být půvabnější každému, bez rozdílu věku a pohlaví,“ komentuje Zulya Yudintseva, majitelka kliniky Altos.

http://altos-klinika.cz/co-vas-trapi/

 

Written by Kateřina Novotná