Kabelka je jedním z nejdůležitějších doplňků, který zůstává málokdy doma. Zatímco ale většina z nás volí co nejuniverzálnější typy, v nabídce se objevují i kousky, se kterými do davu jen tak nezapadnete.

Braccialini_redPražská prodejna Multibrand Havířská 3 nově rozšiřuje svůj sortiment o kabelku CarinaBag od italské značky Braccialini.

Značka Braccialini je ve světě módy známá především pro své originální  ruční výroba splňuje požadavky té nejnáročnější klientely. Pokud se nebojíte vybočovat z řady a určovat módní trendy, je Carina bag určena přesně vám. Módní specialisté a vývojové oddělení Braccialini hledalo více něž rok PVC variantu ikonického a legendárního koženého Braccialini autíčka. K nám nyní přichází v 7 stylových barvách.

 

 

 

žlutá+provaz černýBella signora! Pokud zaslechnete v Itálii tento kompliment, znamená to, že máte skutečně šmrnc. Italové jsou velkými módními znalci a ve světě módy mají výrazné slovo. Italským modelům nikdy nechybí elegance, lehkost a styl. Už jste ale slyšeli o italské kabelce snů? Návrhář Emanuele Magenta uchvátil svět taškou, kterou si můžete ze stovek možností poskládat přesně podle svého přání. 22 zářivých barevných odstínů, různá držadla, doplňky, vnitřní vybavení – to vše tvoří zábavnou skládačku, kterou si sestavíte tak, jak právě chcete. Slaďte si kabelku k botám nebo oblečení. Měňte ji podle příležitostí nebo stylu vašich šatů. Kabelky O bag můžou být pokaždé jiné. O bag corner Praha najdete v Praze 1, ulice 28. října 7.

 

 

Baldinini_muzi_1 (kopie)V obchodech s originální obuví značky Baldinini v Praze to pulzuje jarně-letní živostí nové pánské kolekce. Toto období roku je sice také bohaté na různé rozmary počasí jako zimní měsíce, jaro a léto nám ale dopřávají mnohem více světla a s ním i tepelnou pohodu. Je přirozené, že i muži začnou pátrat po něčem zajímavém a odlišném, co by korespondovalo s jejich osobností. A protože sluníčko láká více k pochůzkám než projíždění autem, mít po ruce elegantní tašku se hodí. Ať už do ní schováte spisy, složky nebo naopak třeba tenisky a oblečení do fitka, vždy budete vypadat elegantně.

 

Baldinini_zeny_4 (kopie)Osvěžující světlo a příjemné teplo dává rovněž vyznít barevnosti přírody. Právě to bylo inspirací návrhářům již tradiční italské značky obuvi Baldinini v nové kolekci, kterou najdete v Baldinini buticích na Praze 1, v Havířské 5 nebo v Široké 11. Triumf výbušných barev a nových tvarů značky Baldinini už okouzlil návštěvníky několika veletrhů a zabodoval i v městě módy Miláně. Nyní se konečně odhodlal debutovat v novém katalogu a přímo i v Baldinini prodejnách v metropolích po celém světě včetně Prahy.

 

 

 

Kabelka se ßlutÏm popruhem - telec° kÖße, cena 8 850 Kü

Nová letní kolekce DKNY 2015 přináší zábavné letní barvy a chic aktuální trendy, takže nemohou chybět ani „bucket bag“, kabelky ve žlutém a oranžovém provedení. Jejich charakteristickým znakem je stahovací šňůrka, pytlovitý tvar a odnímatelný popruh. V kolekci se setkáme i s modely kabelek v zářivých odstínech zelené, bílé či béžové barvě.

 

 

 

 

 

 

Written by Jana Veselá