POO-POURRI znamená toaletní revoluci! Stačí pár stříknutí před a pak už žádný zápach po… Poo-Pourri je směs esenciálních olejů, které eliminují veškerý záchodový odér. Poo-Pourri není chemický sprej, který jen maskuje pachy. Z aromaterapeutických principů plyne, že pár vstřiků do mísy před vykonáním potřeby vytvoří olejovou vrstvu, která zabrání šíření veškerých zápachů. Produkt neobsahuje žádné tvrdé chemikálie.

Original_2oz4oz_svezi_citrusova

Jak Poo-Pourri funguje?

Jednoduše nastříkejte Poo-Pourri do mísy, tím se na hladině vytvoří vrstva esenciálních olejů, která zabraňuje šíření veškerých zápachů a vy tak po sobě zanecháte vůni rozkvetlé louky. Poo-Pourri nepřekrývá zápach, ale zamezuje jeho vzniku přímo u zdroje.

Original_product_299kcZanechte po sobě na party, v práci, ve škole, na rodinné oslavě či u svého přítele či přítelkyně svěží vůni!

Ve světě se Poo-Pourri prodalo již přes 4 miliony balení. Na Amazonu má produkt přes 1000 recenzí s celkovým hodnocením 4,8 z 5 hvězd.

Pokud chcete vyhrát jeden ze tří sprejů, každý v hodnotě 299 Kč, zde je soutěžní zadání:

Jmenujte alespoň dvě vůně, ktere najdete v nabídce Poo-Pourri!

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 16.8.

 

www.poo-pourri.cz

 

Soutěž je ukončena, děkujeme za účast. Ceny získávají Barbora Klejchová z Hodonína, Zdeněk Dvořák z Prahy a Radka Vejvodová z Pelhřimova. Výhry budou odeslány během jednoho měsíce.

Written by Trendy Age