Potřebujete si odpočinout, zapomenout na stres, a zároveň udělat něco pro pokožku svého obličeje či celého těla? Vyzkoušejte některý z rituálů v salonu Sensai, který jako jediný u nás využívá nejluxusnější japonskou kosmetiku stejnojmenné značky.

sensai-87

Inspirováno pátráním po nekonečné kráse, SENSAI kombinuje pokročilou technologii péče o pleť s nejvyšší silou své vzácné základní složky, japonského císařského hedvábí Koishimaru. Toto výjimečné splynutí vědy a přírody pracuje v harmonii s tělem, čímž vytváří dokonale hedvábnou pleť tím, že stimuluje produkci kyseliny hyaluronové. Kožní buňky jsou ponořené v nekonečném oceánu vlhkosti – životodárném prostředí, ve kterém je pleť vyživena, zvlhčena a zkrášlena.

santei

 

Všechny produkty obsahují tradiční čínské bylinné extrakty, které podporují proudění energie, krve a vody v těle, a tím pomáhají obnovit rovnováhu fyzických a duševních procesů. Výsledkem je okamžité zlepšení textury pleti a rozjasnění, stejně jako pocit celkového obnovení a posílení.

 

 

Sensai Saho – rituál pro dokonale hedvábnou pleť

Pro dosažení perfektního výsledku dokonalé pokožky má Sensai unikátní rituál v péči o pleť zvaný Saho. Jde o třífázový krok, navržený a praktikovaný stejným způsobem, každý den pro dosažení perfektních výsledků. Opakováním této zklidňující a promyšlené metody můžete objevit optimální způsob, jak dosáhnout hedvábné pokožky.

Vybrat si můžete ošetření pleti nebo celého těla pro muže i ženy. Základní ošetření začíná už na 1490 Kč a největší luxus, který si můžete dopřát je ošetření z řady Ultimate za 4690 Kč. Salon nabízí i další doplňkové a související služby: poradenství, manikúru, pedikúru a líčení pro zvláštní příležitosti.

www.sensai-salon.cz

Written by Kateřina Novotná