Už to zase začíná vonět všude okolo nás, na sousedních zahradách, balkonech i v restauracích. Prostě grilovací sezona začala a je tedy nejvyšší čas náležitě se připravit. Při výběru grilu a pomůcek na grilování se určitě vyplatí vsadit na kvalitu, aby výsledek nepřinesl zklamání namísto radosti z vydařeného kulinářského zážitku.

Schalkhaar-78Kromě klasických grilů nejprůznějších typů najdeme i různé vychytávky. Kupříkladu Hartman MasterChef. Milujete grilování a příjemné chvíle strávené na zahradě v dobré společnosti přátel? Hartman MasterChef to vše dokáže propojit. Špičkový gril spojil s jídelním stolem, a tak kdokoliv, kdo se bude starat o šťavnaté kousky masa a zeleniny, už nebude muset od společnosti odbíhat. Můžete se spolu bavit a smát, a přitom si všichni dohromady pochutnávat na právě propečených laskominách. Jde o stabilní stůl s posezením a vynikajícím grilem, který jednoduše zasunete do připravených spár.

www.nabytekhartman.cz

25067-steakthermometer-4er-set-cmyk-300-dpi

 

 

 

Důležité jsou však i doplňky, které jistí kvalitu přípravy pokrmu a usnadňují nám práci. Jistotou je barbecue řada od německé firmy Rösle. Nechybí v ní nic potřebného, velkým pomocníkem je například digitální teploměr na maso nebo sada precizních nerezových nástrojů.

www.vasekuchyne.cz

 

Luxurytable.cz - Urban Nature BBQ

A i když se jedná o venkovní barbecue s uvolněnou atmosférou, věříme, že prezentace jídla je stále důležitá. A kvalitní steak či grilovaná ryba bude lépe vypadat na tom správném nádobí. Plastový program BBQ v sobě kombinuje novou trendy, ale především ekologickou technologii výroby plastu, nastaveného bambusovým dřevem. Produkty vypadají rustikálně, jsou nerozbitné a snižují ekologickou zátěž při výrobě. Souprava obsahuje například salátové mísy, misky, podnosy nebo nápojové kalíšky.

www.luxurytable.cz

 

Cskarlin.cz_Cane-line_osvetleni LIGHTHOUSE LANTERN, cena 8 349 Kc, DRUM, cena 8 349 Kc

A pokud se vám u venkovního posezení setmí a vy si už vychutnáváte výsledky svého snažení, nezapomeňte na osvětlení, které podtrhne tu správnou atmosféru. Venku se skvěle vyjímají třeba lampy dánské značky Cane-line.

www.cskarlin.cz

 

 

 

 

 

Grilování

Grilovací talíř Villeroy&Boch
Grilovací talíř Villeroy&Boch
Stylové zátiší
Stylové zátiší
Komín, v němž se snadno rozpálí brikety
Komín, v němž se snadno rozpálí brikety

Written by Jana Veselá