Pětihvězdičkový karlovarský hotel Quisisana Palace patří k prestižní skupině Small Luxury Hotels of the World. Vkusně zrenovované historické prostory v centru lázeňského města nabízejí elegantní pokoje i příjemné privátní spa. To vše umocňuje navíc vysoká kvalita hotelových služeb na světové úrovni. Že je tu kvalita péče o hosty na prvním místě, dosvědčuje nejedno prestižní ocenění.

!Francouzsk

S noblesním prostředím a usměvavým personálem se návštěvníci hotelu setkají rovněž v Café-Restaurantu Quisisana, kde kromě klasické nabídky luxusní restaurace naleznou i unikátní servírované snídaně.

Quisisana Palace, Karlovy Vary, Czech Republic, European Union; Café; Restaurant;

Podávány jsou od 7 do 12 hodin a pochutnat si na nich mohou všichni hosté restaurace, ať už využívají ubytování v hotelu, nebo jen šli okolo a chtěli zakusit komorní atmosféru Café-Restaurantu zařízeného ve vídeňském stylu. Zkrátka ideální příležitost začít den chutnou business schůzkou nebo si v klidu užít rodinnou snídani na úrovni.

Anglick + FrancouzskMáte z čeho vybírat

Snídaňová nabídka sestává z šesti rozličných kombinací vybraných potravin. Vedle klasické Anglické a Francouzské snídaně mohou hosté ochutnat i nabídku plnou ruských pochutin St. Petersburg s pohankovými bliny s černým kaviárem a kysanou smetanou. Nezapomínají zde však ani na milovníky vegetariánské kuchyně a na ty, co nemají příliš mnoho času. V nabídce je i speciální Quisisana snídaně.

A káva? Ta je místní chloubou. Pražena je pro Café-Restaurant přímo ve Vídni!

Většina surovin pro přípravu hodnotných snídaňových pokrmů pochází ze západních Čech. A káva? Ta je místní chloubou. !St. Petersburg3Pražena je pro Café-Restaurant přímo ve Vídni, a to ve třech druzích: „jemná“, „střední“ a „silná“ – a její nepostradatelná vůně nenechá nikoho na pochybách, že jde o prvotřídní kvalitu. Pochopitelně nechybí široká nabídka čajů, horká čokoláda, džusy a dokonce ani možnost obohatit si ráno sklenkou sektu.

První občerstvení po příjemném spánku by mělo podpořit dobrou náladu pro celý den. Snídaně v hotelu Quisisana Palace se o to bezpochyby postará.


Written by Jana Veselá