Na počátku této kosmetické firmy stál jeden mladý manželský pár se svým snem a vizí. Společnost JAFRA COSMETICS založili 6. srpna 1956 v Malibu ve státě Kalifornie manželé Jan a Frank Day. Kombinací počátečních písmen z jejich jmen vznikl právě název JAFRA.

Jafra_royal_jelly_zpevňující_tělový_krém

Jan a Frank studovali tajemství krásy starověkých egypťanek a tak se v roce 1957 zrodil legendární produkt Royal Jelly hydratační balzám. Takřka přes noc se stal velmi úspěšný a mateří kašička zůstává klíčovou ingrediecní této kosmetické značky. Společnost se začala rychle rozrůstat a její portfolio se rozšířilo o pleťové krémy, parfémy, dekorativní kosmetiku a pečující kosmetiku na tělo i vlasy.

Jafra_pro_kadinka„Chceme inspirovat ženy.“ Věta, která v několika slovech popisuje firemní filozofii JAFRA Cosmetics. Věnuje se ženám, aby se cítily a vypadaly lépe. Jafra take nabízí příležitost stát se kosmetickou konzultantkou Jafra, prodávat jejich výrobky a realizovat se tak v práci, která ženy baví a naplňuje a dopřeje jim ekonomickou i profesní svobodu.

Dnes JAFRA COSMETICS patří mezi nejrychleji rostoucí firmy v oblasti přímého prodeje na světě. Působí ve 21 zemích tří kontinentů a její kosmetiku prodává více než 600.000 nezávislých kosmetických konzultantek. Inovativní vývoj produktů a atraktivní pracovní příležitost jsou stále ústředním cílem společnosti. Otevřená spolupráce, sociální odpovědnost a respektování životního prostředí jsou pro Jafru velmi důležité.

http://www.jafracosmetics.cz


Written by Jana Veselá