Polar, respektovaný leader na trhu v kategorii sporttesterů a osobních sportovních přístrojů, představuje vodotěsné sportovní smartwatch Polar M600, které pracují s operačním systémem Android Wear ™. Polar M600 v sobě spojuje to nejlepší z obou světů: špičkovou technologii pro sledování tepové frekvence a výhody Android Wear ™.

M600_front_black_time_activ_95_imp

Nový sporttester Polar M600 běží na systému Android Wear – Google platformou pro SmartWatch, je vybaven patentovanou technologií optického měření tepové frekvence Polar, tepovou frekvenci měří na zápěstí pomocí 6 – LED.

Samozřejmostí je integrované GPS, sledování aktivit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Prostřednictvím aplikace pro Android Wear je k dispozici osobní tréninkový program a nepřeberné množství dalších aplikací. Polar M600 je spolehlivým asistentem při aktivním tréninku, stejně jako neocenitelným doplňkem pro „online“ životní styl. Jeho design zdobí barevný dotykový displej (1,3”), tlačítko umístěné v přední části hodinek umožňuje rychlé a snadné ovládání. Sporttester Polar M600 je vodotěsný, je-li připojen k zařízení se systémem Android, je výdrž baterie více než 48 hodin.

M600_frontleft_raceband_white_Android_notificationMěkký, pohodlný silikonový náramek je dostupný v černé a bílé barvě, během roku přibude další atraktivní varianta – zářivě červená. Spojení možností operačního systému Android Wear s odbornými znalostmi značky Polar otevírá zákazníkům přístup k unikátní nabídce funkcí, v níž nechybí inteligentní tréninkové aplikace, jako je Průvodce aktivitami, a mnohé další. Uživatelé získají řadu užitečných rad a informací, mají detailní přehled o svých denních aktivitách, mohou využívat hlasové ovládání Android Wear™, upravit nastavení displeje podle svých preferencí, při použití telefonu s operačním systémem Android přijímat upozornění z kalendáře, číst a odpovídat na textové zprávy, být stále v kontaktu na sociálních sítích, přes Google Play mít přístup k tisícům aplikací třetích stran. Polar M600 nabízí 4 GB vnitřní paměti, velkou výhodou je možnost prostřednictvím služby Google Play synchronizovat osobní hudební playlist a oblíbené songy poslouchat i bez smartphonu.

M600_front_black_Android_mapUživatelé Polar M600 mají k dispozici aplikaci Polar Flow, ve které je zdarma ke stažení nový Polar Running Program, umožňující vytváření personalizovaných tréninkových programů. Ocení jej zkušení běžci, kteří se systematicky připravují na závody, i začátečníci, jejichž metou je uběhnout v tréninku nebo závodě určitou vzdálenost, postupně zlepšovat výkon a především si užívat radost z pohybu. Stačí zadat vybraný cíl – 5 km, 10 km, půlmaraton nebo maraton a běžecký program Polar připraví individuální tréninkový plán v délce několika týdnů až měsíců. Osobní kouč je tak kdykoliv k dispozici – má „live“ přehled o průběhu tréninku, jeho intenzitu přizpůsobuje aktuální kondici, sleduje tepovou frekvenci, zaznamenává všechny výkony, pravidelně vyhodnocuje pokroky, pro zpestření doporučí další vhodné pohybové aktivity a ví, kdy je na čase si odpočinout….

 

Written by Jakub Machač