Letní kosmetika je plná květinových, výrazných vůni a stejně jako rozkvetlá louka i plná nejrozmanitějších barev. Nebojte se vybírat výraznější akcenty, než v ostatních ročních obdobích, to všechno k létu patří!

Nová kolekce bio kosmetiky Éminence Organics,  která nese název Wildflower, obsahuje rostlinné oleje a oleje z lučních květů, které vyživí nejen pleť, ale jsou vhodné i pro péči o vlasy a nehty. Čistící balzám jemně odstraňuje nečistoty, ultra lehký olej  zjemňuje a hydratuje pleť a přispívá ke zdraví vlasů a nehtů.

 

 

Novinkou v dekorativní kosmetice Rituals je lak na nehty v barvě mořské vody, Miracle Nail Varnish Banyu Blue. Jeho nanášení je snadné a přesné díky plochému štětečku, který zajišťuje rovnoměrné pokrytí.

 

Limitovaná edice ekologické emulze Sisley zahrnuje produkt péče, který pleť revitalizuje a hydratuje. Receptura obsahuje synergickou směs rostlin (pupečník asijský, ženšen, rozmarýn, chmel a přeslička) vybraných pro jejich stimulující a revitalizační účinky. Hydratuje pokožku a obnovuje komfort a zářivost, pomáhá pokožce zvládat stres způsobený okolním prostředím a navrací pleti její zdravý a pružný vzhled, což napomáhá získání co největších výhod z použití dalších pleťových produktů.

Written by Trendy Age