Léčivé prameny a odborná péče lákají k pobytu v Mariánských Lázních po celý rok. Letos se budou moci jejich návštěvníci také ubytovat v nově zrekonstruovaných pokojích Premium hotelového komplexu Health Spa Resort Hvězda **** Superior.

 Lázeňský resort Hvězda patří do skupiny hotelů specializující se na lázeňství -Léčebné lázně Mariánské Lázně. Může se pochlubit nejen největším lázeňským bazénem mezi hotely společnosti, ale i nádhernou budovou z roku 1905, jednou z nejkrásnějších ve městě. Ideální poloha v centru Mariánských Lázní přímo na Goethově náměstí vybízí k příjemným procházkám za blízkými prameny i do okolní přírody. Také známá lázeňská kolonáda a zpívající fontána jsou od hotelu vzdáleny jen pár kroků.

Celý „hvězdný“ resort se může pochlubit až 237 pokoji (105 pokojů ve Hvězdě, 85 pokojů v Imperialu, 47 pokojů v Neapoli) kategorie Komfort, Superior, Superior Plus, Junior Suite, Suite a apartmá. Nově jsou tu však dostupné pokojePREMIUM.

Lázeňský styl se v nich propojil s moderním pojetím hotelového ubytování. Jednotlivé interiéry však citlivě respektují unikátnost historického hotelu Hvězda a dodávají mu nevšední esprit. Pokoje jsou vzdušné a světlé a každý z nich je jinak řešený. Díky tmavějšímu nábytku a elegantní tapetě za pelestí získaly také lákavý punc elegance.

Hosté v „prémiových“ pokojích nebudou jen obklopeni novým designem a moderními technologiemi, čekají na ně rovněž komfortnější postele a prvotřídní matrace. Nejvíce je současný interiérový styl znát v koupelnách. Prim zde hrají současné obklady, dřevo a bílá barva umyvadel a WC s bidetovou sprchou. K dispozici je rovněž prosklený sprchový kout nebo vana.

Nově renovované pokoje jsou zvláště vhodné pro alergické osoby a jsou velmi komfortně vybaveny. Nechybí televize, telefon, Wifi internet, USB, minibar, rychlovarný set na kávu a čaj, sejf, fén, župan, froté pantofle, žehlící set. Navíc je v pokojích PREMIUM směrovaných na jih k dispozici také klimatizace.

Okouzlující Hotel Hvězda získal v nově pojatých pokojích atraktivní posilu ve své bohaté nabídce ubytování. Jeho hosté si tak mohou užít moderní luxus a zároveň nerušeně vnímat zdobnou architekturu lázní a nechat na sebe působit jejich uzdravující účinky.

 

http://www.marienbad.cz

Written by Kateřina Novotná