Vlastnosti:
200%
více ohně než diamant / 10% více brilance než diamant / 9.5 tvrdost

AMORA GEM

Amora (SiC) je světovou novinkou mezi drahokamy, o které se dá bez nadsázky říci, že svými jedinečnými vlastnosti předčí i samotný diamant. Pojďme se na tento drahokam podívat blížeji.

V první řadě je zajímavá už jen samotná dostupnost Amory, kde výrobce uvádí motto: „Mnohem, mnohem vzácnější než diamant“. Ačkoliv se jedná o syntetický drahokam, jeho dostupnost je velice omezená a v současné době činí přibližně 80ks pro celý svět, což je v porovnání s roční těžbou diamantů v poměru více než 1: 1 000 000.

V přírodě se krystal Amory vyskytuje ve hvězdném prachu kolem velikých hvězd a můžeme si jen představovat co by se stalo s cenou diamantů, pokud by se na Zemi našlo ložisko schopné těžby Amory.

Amora má zcela vyjímečnou brilanci, což nám potvrdil i uznávaný český gemolog a soudní znalec pan RNDr. Ivan Turnovec, který Amoru podrobně zkoumal.

Kvalita drahokamů Amora je skutečně vyjímečná.
RNDr. Ivan Turnovec – gemolog a soudní znalec

A co vlastně stojí taková novinka? Cena Amory je zlomkem ceny diamantu (příbližně 1:40) s odpovídajícími parametry. Každá Amora, stejně jako diamanty, prochází přísným hodnocením nezávislé gemologické laboratoře na základě kterého je vystaven certifikát s odpovídajícími parametry.

Pokud by jsme měli o Amoře napsat stručnou charakteristiku, pak by se dalo říci že, Amora je daleko krásnějším drahokam než diamant za zlomek jeho ceny. Amora je tudíž tím pravým drahokamem pro každodenní nošení a radost ze šperku.

http://www.amora-gems.com/cz

http://www.amoragems-rings-jewellery.com

VYUŽIJTE VALENTÝNSKÉ SLEVY 10% NA VŠE V ESHOPU AMORA GEMS. KÓD: „valentine10“

Amora

AMORA GEM - Gem in Fire
AMORA GEM - Gem in Fire
AMORA GEM - Gem in Fire
AMORA GEM - Gem in Fire

Written by Tomáš Hrách