Minulý měsíc si řada rumů Serum české značky Kratochvílovci odnesla první místo v kategorii Nejlepší rum v soutěži Cathay Pacific Hong Kong International Wine & Spirit Competition 2020. Teď dosáhly jedinečné rumy na další prestižní ocenění. Časopis The Spirit Business udělil rumům Serum zlatou medaili za design.

„Máme z toho opravdu velkou radost. Jde o důležité ocenění velkého množství práce, které jsme na rumu Serum s naším týmem odvedli,“ uvedl Michal Kratochvíl ze společnosti Kratochvílovci. Časopis The Spirit Business je mezinárodní publikace, která se zabývá destiláty po celém světě. Čte jej na 50 tisíc profesionálů v tomto oboru. Cenu za design udělila značce Kratochvílovci odborná porota.

Michal Kratochvíl

Lahve rumů Serum navrhnul designer Marek Mikovec ze studia Mikovec Design. Tvar skla je inspirovaný panamskými rumovými sudy. Čtveřice rumů se pyšní jedinečnými křivkami a etiketou, která se krásně vyjímá v každém interiéru.

Rumy můžete koupit například v e-shopu www.kratochvilovci.cz, v pražských kamenných prodejnách v Centrum Černý Most, Palladium, Port v Holešovicích, a také v OC Olympia v Brně. Kromě toho si můžete pořídit též na tři sta padesát druhů skotské whisky, celou řadu rumů, tequil, cognaců a mnoho dalších produktů. V týmu společnosti Kratochvílovci se pohybují profesionální sommeliéři a odborníci, kteří vám s výběrem ochotně poradí.

A s námi můžete vyhrát jednu ze dvou krásných designových lahví s luxusním obsahem!

Soutěžní otázka:

Při stavbě kterého průplavu se podle legendy zrodila metoda, podle níž je vyroben rum Serum?

Nápovědu najdete zde:

https://trendy-age.cz/serum-sto-let-stara-legenda-i-exotika-pralesa/

Na vaše odpovědi se těšíme do 15.1., vyhrává 150. a 300. správná odpověď.

Written by Trendy Age