Únor je měsíc, kdy o sobě zima dává nejvíce vědět. Pojďme si ji rozsvítit barevnými tóny a provonět kvalitními vůněmi!

Novinka pro líčení očí

Automatická vysunovací tužka s integrovaným ořezávátkemPhyto-Khol Star obsahuje krémový a pevný hrot, který nabízí hladkou aplikaci a zaručuje dokonale tenkou linku s extrémní přesností. Nabízí 8 odstínů s vícenásobnými efekty. Jedinečné složení s výjimečným komfortem a hebkostí, obohacené o šípkový olej, přírodní bisabol a vitamín E acetát, pečuje o jemnou pokožku očních víček.
Cena: 1120 Kč, http://www.sisley.cz

 

Relaxujte s bohatou krémovou pěnou obohacenou o přírodní výtažky
Napusťe si vanu plnou teplé vody a ponořte se do pěny Sakura Foam Bath, jež zanechá vaši pokožku vyživenou a hedvábně jemnou. Objevte unikátní vůni třešňového květu a rýžového mléka. Cena 395 Kč, http://www.rituals.cz

 

 

Romantické barvy, něžné tóny a zamilovaný únor.

To vše patří k valentýnské kolekci Mavala Angel Color’s. Šťavnatá oranžová, sladká růžová i romantická záře růžové perleti. Je tu speciální edice laků s romantickými křidélky! Valentýnské laky Mavala potěší, zaujmou i rozněžní každou ženu i dívku.

Cena 149 Kč,http://www.fann.cz

 

 

 

 

Provoňte si dlouhé večery

Pro své první výročí přichází Izia v novém a velmi ženském a barevném kabátku díky kreativitě anglické umělecké návrhářky Quentin Jones. Pro první výročí Izie pokračuje Sisley ve spolupráci s uměleckou návrhářkou Quentin Jones a prezentuje vůni v originálním novém balení, která znázorňuje barevný ‘rockový’ svět umělce. Koláže růží a namalované květinové kaňky odvážně zdobí balení. Flakon si stále zachovává zlatavý slunečný nádech a hladké tvary, zdobený je jemnou růžovou květinou. Je delikátním kontrastem s ‘rockovým’ designem vnějšího balení a odráží jedinečnou růži v srdci vůně, která zůstává nezměněna.

Cena: 3200 Kč za 50 ml, http://www.sisley.cz

 

Written by Trendy Age