Především pro páry je určena nejnovější varianta balíčku hotelu Vista na Dolní Moravě, který se jmenuje Vysněný odpočinek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obsahuje ubytování se snídaní na pokoj, degustační menu, láhev vína, gurmánskou večeři, luxusní pedikúru nebo manikúru, welcome drink, župan k zapůjčení, 90minutovou proceduru Hammam ve wellness světě a spoustu dalších milých pozorností.

Pro skupinku přátel nebo třeba dámskou jízdu je určena i Saunanight. Ta se koná vždy při úplňku, dostane se až na pět saunových rituálů, míchané nápoje a relaxaci při svíčkách.

 

dolni-morava_stezka-v-oblacichPokud ovšem cestujete jako rodinka s dítětem nebo s dětmi, máte také celou řadu možností, jak se na Dolní Moravě zabavit. Určitě se podívejte na webu, jestli se vám nevyplatí Family pas. Ten zahrnuje vstup na velmi oblíbenou Stezku v oblacích, jízdu lanovkou tam a zpět, celodenní vstup do Mamutíkova vodního parku, celodenní vstup do Lesního zážitkového parku a celodenní vstup do Pískového světa. dolni-morava_kolobezkyPokud tolik aktivit nestihnete, můžete využít další akci. Při koupi vstupenky do Mamutíkova vodního parku získáte 50% slevu na vstup do Pískového světa. Tato akce trvá až do konce října! Ať už pojedete s kýmkoliv, určitě můžete vyrazit na výšlap do krásné přírody nebo na vyjížďku na kole či koloběžkách. Všechno potřebné si zapůjčíte na místě.

 

dolni-morava_romantika-4

 

http://www.dolnimorava.cz

 

Written by Jana Veselá