Smíchovská pobočka Holmes Place – Energy klub – je svým složením služeb, jež nabízí, unikátní v celé Praze. Výherce naší soutěže si bude moci vyzkoušet celou škálu nabídky po dobu jednoho týdne!

_DSC1227

Pod jednou střechou zde najdete velmi širokou nabídku: výčet začněme klasickou posilovnou, kam přejdete po zahřátí v kardio zóně. Najdete v ní velké množství těch nejmodernějších strojů zaměřených na posilování. Díky proporčnímu vyvážení strojů a volných vah si přijde na své ten nejnáročnější klient na jedné straně, stejně jako začátečník na straně druhé. Není od věci využít služeb osobního trenéra, jenž posoudí vaši kondici, sestaví tréninkový plán a naučí vás provádět správně cviky.

Po cvičení určitě využijte strečinkovou zónu, která slouží nejen k závěrečnému protažení i k tréninku na volném prostoru, ale také pro lekce Xpress, které naleznete v rozvrhu. Každému, kdo potřebuje poradit s jídelníčkem, je k dispozici výživová poradkyně.

 

Důležitou součástí je velké množství studiových lekcí. Velmi oblíbené jsou lekce z oblasti Body&Mind, mezi nimiž jsou například různé druhy jógy, pilates nebo lekce z balíčku Les Mills – ty v České republice najdete pouze v Holmes Place.

Jestli milujete tanec, najdete tu skvělé taneční studio se zumbou či sexy dance.

IMG_5453Ve skupině celkem pouhých čtyř lidí a pod vedením trenéra si můžete užít i intenzivní trénink na Power Plate. Stejně tak v malé skupince probíhají tréninky ve studiu na bojové sporty, jež je jedinečné svým vybavením. Tyto lekce jsou velmi intenzivní.

V podzemí na vás čeká bazén. Je dlouhý 18 metrů a neslouží jen ke kondičnímu a relaxačnímu plavání, ale I zde probíhají velmi oblíbené lekce – třeba aqua fitnes nebo aqua kickbox. Od něj přecházíme do zóny pohody, klidu a relaxace, kde najdete celou řadu saun včetně solné. Odpočinout po tréninku a uvolnit svaly můžete i ve velké Jacuzzi.

Samostatnou kapitolou je Zen Studio, oáza klidu a míru, která nabízí široký výběr masáží.

 

thai_33 (kopie)

Pokud byste si chtěli toto vše vyzkoušet na vlastní kůži, máte možnost. Hrajeme o poukázku na týdenní vstup!

Soutěžní otázka zní:

Kde přesně Energy Smíchov najdete?

Odpovědi zasílejte do 31.5. na adresu info@trendy-age.cz.

Děkujeme všem za účast v soutěži, která je již uzavřena. Poukázku získává Denisa Herodesová.

 

http://holmesplace.cz/energy-smichov.c/cs/

 

 

Written by Trendy Age