Proč v kuchyni tápat nebo improvizovat s nejistým výsledkem, když se můžete učit vařit a péct pod vedením těch nejlepších profesionálů? Tým lektorů Gourmet Academy ve Vodičkově ulici, která patří mezi nejkvalitnější školy vaření v Praze, se stále rozrůstá o další hvězdná jména.

ga-5

Porotce kuchařské show MasterChef Mirek Kalina, kterého brzy doplní jeho kolegové porotci Marek Fichtner a Marek Raditsch, neúprosný šéf Zdeněk Pohlreich, nutriční gastronomka, propojující výživové poradenství s kulinářským uměním Jana Černá, šéfcukrářka Café Savoy Edita Paulusová, „kluk v akci“ Filip Sajler a jeho týmový parťák Martin Staněk, laureáti mnoha prestižních gastronomických soutěží Radek David, Lukáš Čížek a Jan Davídek, který je navíc držitelem oficiálního certifikátu thajské kuchyně… Šéfkuchaři se zkušenostmi z michelinských restaurací, renomovaní mistři svých oborů se během specificky zaměřených kurzů rádi podělí o své znalosti, praktické zkušenosti, recepty i osobní tipy.

img_1163Respekt k aktuální sezoně a surovinám, které nabízí, patří k základním pilířům kvalitní gastronomie. Nabídku kurzů Gourmet Academy proto nyní zpestřil kurz Podzimní Fusion s Lukášem Čížkem, Martin Staněk vás naučí uvařit hřejivou kaštanovou polévku s variací tataráků nebo podzimní terinku, pstruha a hruškový koláč a vaše děti pod jeho vedením zvládnou čtyřchodové podzimní Teen Menu. Náležitě se připravit na oslavu konce letošního roku pomůže kurz Silvestrovské menu by Filip Sajler se světovými lahůdkami, s nimiž spolehlivě zabodujete – rychlou paštikou, neodolatelnými tataráky, pečenými masy a mini dezerty.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lákavé jsou i další kurzy – Paleo 21. století, Love Fusion, Thajská kuchyně, Nebojme se masa, Pečeme lehce & bez lepku, Francouzské a české omáčky, Vánoční cukroví… A samozřejmě nechybí ani oblíbené stálice, jako je Vietnamský street food s Janou Černou, Vaříme pro přátele se Zdeňkem Pohlreichem, Plody moře s Mirkem Kalinou či „sladké“ kurzy Edity Paulusové.

Exkluzivní sestava lektorů a sezónní nabídka kurzů nejsou jedinými atributy, které Gourmet Academy činí jedinečnou. Dalším bonusem je profesionální vybavení kuchyně prémiovými spotřebiči KitchenAid. Na jednom místě si tak můžete otestovat možnosti a praktické využití přístrojů či pomůcek, které máte nebo si přejete mít doma. Ať už je to vařečka, nádobí nebo kuchyňský robot.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kompletně vybavená Gourmet Academy v historickém centru Prahy pořádá také pravidelné kurzy vaření pro děti a teenagery Le Petit Chef Academy.

Zatímco počet frekventantů kurzů je omezen (max. 8 osob), což zaručuje individuální péči lektora a skvělé výsledky, hostů na narozeninových oslavách a párty pro děti i dospělé, netradičních firemních akcích či setkáních, které Gourmet Academy rovněž organizuje, může být libovolné množství. Při větším počtu účastníků se aktivity Gourmet Academy přesouvají do reprezentativních prostor nového showroomu Miele v budově Diamond Point v Praze.

www.gourmetacademy.cz

!– Kontextová reklama Sklik –>

Written by Jana Veselá