Aby byl dárek opravdu osobní, musí oslovit smysly a vyvolat vzpomínky. Právě takovou moc mají parfémy. Vždyť čich nás dokáže během okamžiku přenést na místa na druhém konci světa a umí nás vrátit v čase. Věnujte o letošních Vánocích voňavou hru s imaginací značky Asombroso by Osmany Laffita. Potěšit můžete ženy i muže.

The Dream Women EDP, 100 ml, 1889 Kč

Asombroso Eau de Parfum for MEN, 50 ml, 1389 Kč

Dámská vůně Asombroso The Dream následuje euforický sen plný ovocných, květinových a dřevitých tónů. V úvodu vůně odhalíte hrušku, broskev, černý rybíz, v srdci mimózu, jasmín, pomerančový květ a iris a v závěru vanilku, pačuli a tonka fazole. Cesta muže za vlastním snem je kořenitá, dřevitá a ambrová. Pánská vůně Asombroso The Dream se otevírá smyslnou vůní pepře, limetou, bergamotem a vodními tóny. Srdce voňavého snu tvoří cedrové dřevo, starověký symbol hojnosti, plodnosti a duchovní síly, a afrodiziakální pačuli. O provokativní závěr se postará luxusní ambra, santalové dřevo a povzbuzující smyslný mošus.

Asombroso Eau de Parfum for WOMAN, 100 ml, 1889 Kč, Eau de Parfum for WOMAN, 50 ml, 1389 Kč

Pro Asombroso Eau de Parfum for WOMAN čerpal její tvůrce Osmany Lafitta inspiraci na své rodné Kubě. Svěží květinovou a dřevitou vůni můžete nosit po celý den. V úvodu se rozvíjí bergamot, mandarinka a pomerančové květy, v srdci lilie, jasmín, konvalinka a růže a základ dodává santalové dřevo a tajemný mošus. Asombroso Eau de Parfum for MEN je okouzlující a rafinovaná vůně pro náročné muže. Odhaluje se bergamotem, mandarinkou a sečuánským pepřem, v srdci má levanduli, geránii a jasmín a základ tvoří ambra, pačuli a vetyver.

Darujte o Vánocích smyslnou radost. Značku Asombroso by Osmany Laffita najdete na webu www.asombroso.cz nebo v síti parfumerií Fann.

Written by Jana Veselá