Najíst se dobře v centru Prahy je umění. Typicky můžete narazit na tradiční české jídlo, různé fast foody nebo přemrštěné ceny v restauracích. Ale když víte, kam jít, může to být velice příjemný zážitek. Takový, který si vždycky odnesete z hipsterských bister na výletě v Berlíně nebo New Yorku.

Barbar Restaurant 2

Za podobným pražským podnikem se vydejte na Malou Stranu. Spojte jeho návštěvu s procházkou z Petřína na Kampu a udělejte si hezké víkendové odpoledne. Barbar Restaurant sice není úplně nový, ale od loňského září má nového majitele a koncept.

Barbar_Hraskova palacinka s lehce zauzenymi kachnimi prsy s krenovym pyreUžijete si tu pracovní oběd, skleničku s přáteli i romantickou večeři. Na menu najdete lehký salát, těstoviny i poctivý burger v domácí bulce. To všechno za velice příjemné ceny. Nové menu sestavuje team restaurace každé dva týdny. Vždy se v něm objeví předkrmy, polévka, hlavní jídla, domácí palačinky a dezert. Vyberou si samozřejmě i vegetariáni. Na intrnetových stránkách restaurace se podívejte, jak v Barbaru zpracovali čerstvé sezónní suroviny tento týden.

Pokud si na jídelním lístku najdete svého favorita, určitě si zarezervujte stůl. To můžete provést jednoduše na webových stránkách nebo zavolejte na číslo 257 312 246. A přátelům či rodině vyřiďte, že ze zastávky Újezd jsou v restauraci za čtyři minuty pěší chůzí. Prostor je ideální pro rodinné oslavy, narozeniny i firemní večírky.

 

Barbar_Palacinka s nugatovym kremem a vlasskymi orechy

Chtěli byste ochutnat nejrůznější lahůdky z jídelního lístku?

Hrajte tedy s námi!

Soutěžní otázka: V které ulici najdete Barbar restaurant?

Odpovědi zasílejte na adresu info@trendy-age.cz do 29. 3. Vyhrává 63. správná odpověď.

 

www.bar-bar.cz

 

Děkujeme vám všem, kteří se zúčastnili soutěže. Voucher v hodnotě 1000 Kč vyhrává Renata Kloučková z Radvanic.

Barbar Restaurant

Written by Trendy Age