Pokud si rádi pochutnáte na sušeném ovoci a oříšcích, hrajte s námi o pět balíčků (každý v hodnotě 500 Kč) od Veselé Veverky!

V této síti specializovaných prodejen se sušeným ovocem a oříšky si určitě vyberete něco dobrého na zub. A nebudete při tom muset rezignovat na chuť, kvalitu či zdraví.

Nápad vytvořit prodejnu oříšků a sušeného ovoce, která by byla skutečně po ruce, se zrodil v hlavách studentů Petra a Alexe při brigádě ve Skotsku. První Veverka se usídlila v obchodním centru v Ostravě a odtud se rozšířila do nákupních míst po celé České republice a záhy překročila také hranice.

Dnes je v Česku k dispozici 26 prodejních míst, kam se mohou zákazníci vydat pro křupavé lahůdky, které odpovídají těm nejnáročnějším kvalitativním standardům. Vybírat můžete z opravdu pestré nabídky – od tradičních a známých oříšků a ovoce, přes exotické druhy jako jsou pražené makadamy, mochyně peruánská, ibišek či kustovnici čínskou až po cukrovinky pro mlsné jazýčky.

Ochutnejte slunečnice v barevné čokoládě, šumivé dudlíky, rahat lokum známý také jako turecké potěšení nebo lékořicové krémové špalíčky.

Vydejte se pro rychlou svačinku, originální dárek nebo pro něco dobrého na zub pro zlepšení dne. Ve Veselé Veverce vždy najdete to pravé a milý personál umí poradit. Stačí se porozhlédnout po vašem obchodním centru nebo nakupovat z pohodlí domova na www.vesela-veverka.cz.

Soutěžní otázka:

V kterém roce Veselá veverka vznikla?

Odpovědi zasílejte na info@trendy-age.cz do 24. 10., vyhrává každá 25. správná odpověď do vyčerpání zásob.

Written by Trendy Age