Sluníčko nabírá na síle a čepice mizí ve skříních. Krásné, pěstěné a lesklé vlasy jsou nyní tím nejkrásnějším šperkem, který dovede upoutat pohled hned v první chvíli. Takové vlasy ale nejsou samozřejmostí, jsou výsledkem dlouhodobé pečlivé péče s těmi nejlepšími vlasovými přípravky.

Jsou tu nové rituály: HAIR RITUEL by Sisley

S nabídkou řady špickové vlasové péče přichází nově i Sisley. Na základě jedinečné čtyřicetileté zkušenosti s péčí o pokožku a po dlouhodobých výzkumech rozšiřuje své know-how a přináší novou značku HAIR RITUEL by Sisley.

Produkty nové značky jsou určeny výhradně pro pokožku hlavy a vlasové vlákno. Šest základních ošetřujících přípravků vytváří kompletní, smyslový rituál krásy určený jak pro ženy, tak pro muže.

 

Proč jsou Sisley poznatky získané z produktů v péči o pokožku tak užitečné právě pro vlasovou péči?

 

Složení a funkce buněk pokožky a buněk pokožky hlavy jsou si podobné a faktory, které negativně ovlivňují krásu vlasů (stres, únava, znečištění, genetické stárnutí) jsou stejné jako ty, které poškozují pokožku.

 

Pod pokožkou hlavy se rodí a vyrůstá vlas z vlasové cibulky. Toto je živá, neviditelná část vlasů. Stejně jako pokožka, tak i pokožka hlavy je prokrvena množstvím malých cév, které poskytují všechny živiny potřebné pro růst vlasů, ochranu, lesk a pružnost. Kvalita vlasů závisí přímo na zdraví pokožky hlavy.

 

 

K obnovení vlasového folikulu vytvořil Sisley výzkumný tým produkty, již obsahují:

  • Oživující a posilující komplex (zinek, měď, hořčík, vitamín B6, pro-vitamín B5, derivát vitamínu E) a arginin (jedna z dvaceti hlavních přírodních aminokyselin tvořících bílkoviny, zejména keratin) ke zlepšení vitality vlasů.
  • Rýžové bílkoviny a peptidové vitamíny (odvozený ze sloučeniny peptidu, složeného ze tří aminokyselin a vitamínu H, známého působením při léčbě vypadávání vlasů) ke zvětšení hustoty vlasových vláken.
  • Výtažek z lněného semínka a jednozrnné pšenice k ochraně přirozené barvy vlasů.
  • Uklidňující přírodní látkou Alpha-Bisabolol.
  • Výtažek ze šalvěje.

www.sisley.cz

Revitalizing Volumizing Shampoo with Camellia oil

Prvním krokem v rituálu je použijí šamponu Revitalizing Volumizing Shampoo, který jemně umyje vaše vlasy a poskytuje vitamíny a minerály potřebné pro vitalitu pokožky hlavy a vašich vlasů. Jeho bezsulfátové složení je obohaceno o ultra-jemné povrchové aktivní látky. Naplněný až po okraj aktivními složkami vlasové péče okamžitě vlasy tónuje a dodá jim větší objem.

Restructuring Conditioner with Cotton proteins

Restrukturalizační kondicionér  Restructuring Conditioner doplňuje šampon, obalením vlasu vyhlazuje kutikulu, zvyšuje lesk a navrací odolnost. Jeho lehce se vstřebávající textura se neuvěřitelně snadně a příjemně nanáší. Vlasy jsou hladké a hedvábné.

Regenerating Hair Care Mask with four botanical oils

Ošetření, které působí jak na pokožku hlavy, tak na vlasové délky. Vysoce koncentrované složení z rostlinných výtažků, proteinů, vitamínů a minerálů dodá energii vlasové cibulce a posílí vitalitu citlivých vlasů přímo od kořínků. Blahodárná kombinace pečujících olejů (bambucký, makadamový, kaméliový a olej z lískových oříšků) vyhlazuje a vyživuje vlasové vlákno, aniž by jej zatěžovala. Po čtyřech týdnech používání je kutikula vyhlazena, vlasové vlákno je restrukturalizováno a vlasy jsou zářivé a plné vitality.

 

Dyson Supersonic™ – fén nové generace

www.dyson.cz

Většina fénů je objemná, těžko se s nimi manipuluje a foukají vzduch o velmi vysokých teplotách, který může způsobit nevratné poškození vlasů. To vše s rizikem, že se vlasy bolestivě zachytí do filtru fénu. Proto je důležitý i správný výběr fénu.

Fén Dyson Supersonic™ využívá rychlý, ale přesně směřovaný proud vzduchu, a je navržen pro optimální rovnováhu při držení. Inteligentně reguluje teplotu a pomáhá tak chránit vlasy před poškozením extrémním teplem.

Dyson investoval 50 milionů liber do vývoje vysoušeče vlasů Dyson Supersonic™, včetně vytvoření nejmodernější laboratoře věnované jen výzkumu vlasů. Inženýři z Dysonu zkoumali vlasy od kořínků až ke konečkům, aby plně pochopili, jak lidský vlas reaguje na napětí, jak vlasy udržet zdravé a jak je správně upravovat.

Fén Dyson Supersonic™ je poháněn patentovaným digitálním motorem Dyson V9, který vytvořil více než 15členný tým inženýrů se zaměřením na motory. Je to nejdokonalejší, nejmenší a nejlehčí digitální motor, který zatím Dyson představil – vyvinutý speciálně pro tento přístroj.

 

Jemně a šetrně

Je až osmkrát rychlejší než jiné motory běžných vysoušečů vlasů a váží polovinu jejich obvyklé hmotnosti. Kromě toho je digitální motor Dyson V9 navržen tak, aby byl výkonný a kompaktní. Motor je tak malý, že mohl být umístěn v rukojeti fénu, aby byla zajištěna správná rovnováha. Většina běžných vysoušečů vlasů má motor umístěn v hlavě stroje.

Pomáhá chránit přirozený lesk vlasů

Některé běžné vysoušeče vlasů dosahují extrémních teplot, zvláště když je držíte těsně u hlavy. To může způsobit extrémní tepelné poškození vašich vlasů. Fén Dyson Supersonic™ disponuje inteligentním řízením tepla, které hlídá, aby vlasy nebyly vystaveny příliš vysokým teplotám. Skleněný korálek v termistoru měří teplotu 20krát za sekundu a přenáší tato data do mikroprocesoru, který inteligentně řídí patentované dvojitě skládané topné těleso.

 

Written by Trendy Age