už využíváte služeb taxi pravidelně nebo jen občas, vybíráte si ji jistě podle několika základních kritérií, kterými jsou ve většině případů  serióznost, spolehlivost, cenarychlost, přistavení vozu a případně i nabízené typy vozů.  

Záruka kvality a nejlepší ceny

Mezi taxislužby, které jsou zárukou  té nejvyšší kvality i ceny, patří  Taxi Praha. Taxi si zde můžete vybrat z několika  flotil, jejichž ceny se pohybují v různých relacích. Zaleží  jen na vás,  zda se rozhodnete pro Nejlevnější taxiTaxi Praha nebo pro luxusní flotilu 14007, která jezdí od začátku letošního roku také na letiště Václava Havla. Všechny vozy jsou čisté, komfortní a bezpečné. Taxametr je umístěn  vždy  na viditelném místě.

Taxi Praha nabízí také  možnost vyzkoušet si tzv. virtuální  taxametr  prostřednictvím nové moderní aplikace  NEJLEVNEJSITAXIPRAHA , kterou si můžete stáhnout  na marketech pro chytré telefony Android a Iphone  nebo využít Web app-webovou aplikaci.

Vzhledem k tomu, že Taxi Praha disponuje mimořádně velkým vozovým parkem, můžete  se spolehnout na to, že vaše taxi přijede nejpozdeji do 10 minut.

Mobilní aplikace 

Vůz si můžete  objednat prostřednictvím dispečinku, který  je k dispozici 24 hodin denně  z aplikace ve svém mobilním telefonu nebo on-line. Mobilní aplikace zajišťuje maximální komfort. Sama rozezná, v kterém místě se nacházíte. Vy jen místo potvrdíte, případně změníte, pokud chcete odvézt z jiného místa, než právě jste. 

Tuto aplikaci si můžete zdarma stáhnout přes App Store, Google play nebo ji můžete spustit přes webové rozhraní. Aplikace umožňuje pro držitele platebních karet Visa a MasterCard také platbu přes mobilní telefon. Jejím prostřednictvím můžete také ohodnotit řidiče. 

Unikátní technologická novinka 

Od června letošního roku nabízí Taxi Praha svým klientům navíc kombinovanou aplikaci In Taxi media, unikátní technologickou novinku, která  taxislužbu posouvá ještě na vyšší úroveň. Jedná se o digitální platební systém Masterpass™ by Mastercard®, jež má ve vozech taxislužby evropskou premiéru. Po usednutí do vozu obdržíte tablet, na kterém vidíte  nejen trasu, aktuální pozici na mapě, průběžnou informaci o ceně a interaktivního průvodce Prahou, ale díky propojení systémů InMedia taxi a Masterpass máte také po dojezdu do cíle  usnadněnu platbu.  Z tabletu můzete  zaplatit sami, bezhotovostně,  z mobilní aplikace načtením QR kódu.  

Zaplacení jízdy na tabletu trvá pouze několik vteřin, a to včetně zvolení případné výše spropitného řidiči. Pokud nechcete platit přes aplikaci, můžete  samozřejmě  zvolit platbu kartou a využít  k tomu také  platební terminál umístěný u tabletu. In Taxi média umožňuje pochopitelně i platbu hotovostní.

Touto novinkou bude do konce roku letošního vybaveno celkem 400 vozů Taxi Praha. Polovina z nich bude exkluzivně jezdit na Letiště Václava Havla a druhá část bude nabízet služby v centru Prahy.

www.taxi-praha.cz 

Written by Jana Veselá