Vánoce s náporem sladkých, tučných a těžkých jídel jsou kousek před námi. Jednou z cest, jak nepřibrat a udržet si schopnost pohlídat si jídelníček a tedy i váhu, je zařadit během prosince odlehčený týden. Ať už se však rozhodnete pročistit své tělo nyní, nebo to necháte jako většina po svátcích, skvělým průvodcem vám může být e-kniha mezinárodně uznávané foodbloggerky Stacey Fisher Sedmidenní detox plán.

Poster - 1Kromě denního plánu s recepty je v knize mimo jiné věnována pozornost v poslední době čím dál populárnějšímu Ghí, kterému se přezdívá tekuté zlato. Ghí tvoří základ v indické kuchyni jako olivový olej v kuchyni italské a v minulosti patřilo k základním surovinám i v kuchyni české pod názvem přepuštěné máslo. V knize se tak například dočteme, jak máme s Ghí pracovat.

Knihu vydalo Holmes Place a je volně dostupná na webových stránkách společnosti. Vydání této e-knihy souvisí s přeměnou filozofie společnosti, kterou Holmes Place odstartovalo na počátku podzimu svou kampaní. Oslovuje v ní potencionální klienty starší 40-ti let a chce jim pomoci změnit životní styl. Proto se zaměřuje na zdravotní stránku fitness, hlavním sloganem kampaně je ‚‚I feel 10 years younger with Holmes Place’’. Čelnům obou klubů Holmes Place jej představuje Adéla Gondíková a Jiří Korn, kteří již nějakou dobu v Holmes Place cvičí.

„Věková skupina starší 40-ti let je nejvíce vystavena negativním vlivům současné společnosti a s tím spojených civilizačních chorob, a proto jsme náš zájem zaměřili na ně. Chceme ukázat, že dobrá kondice může přispět k celkovému zdraví a pomalejšímu stárnutí“ uvedl Tomáš Slavětínský, Regional Manager Holmes Place CZ.

www.holmesplace.cz

 

Written by Jakub Machač